دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
خوزستان تعطیل می شود ؟
0
یا قرمز شدن خوزستان و وضعیت وخیم کرونایی در این استان وضعیت تعطیلی خوزستان چگونه خواهد بود ؟

خوزستان ملتهب و قرمز. وزیر بهداشت دیروز گفت از ۷۰ بیمار اینتوبه خوزستان در یک روز ۳۰ بیمار فوت شده‌اند و همچنان بیشترین مرگ و میر کرونا در خوزستان رخ می‌دهد.

از سوی دیگر وزارت بهداشت در پیامکی از همه مردم در سراسر کشور خواسته از سفر به خوزستان خودداری کنند. ورودی‌ها و خروجی‌های خوزستان نیز به گفته مسئولان ستاد استانی مدیریت کرونا، مرتبا کنترل می‌شوند و از خروج بومی‌ها و ورود غیر بومی‌ها جلوگیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، همه اینها در حالی است که استاندار خوزستان قرنطینه و تعطیلی استان را منتفی اعلام کرده و سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا نیز گفته است در هفته آینده تصمیمات جدیدی برای اعمال محدودیت‌ها گرفته می‌شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه تعطیلی خوزستان فعلا منتفی است، گفت: تعطیلی دو هفته‌ای برای مرزهای خوزستان داریم اما تعطیلی دو هفته‌ای برای خود خوزستان نداریم.

سلیمانی‌دشتکی افزود: در غربالگری که در استان خوزستان انجام می‌شود، متاسفانه روزانه حدود ۲ هزار تست مثبت است که حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر از این تعداد بیمار حتما باید بستری شوند و باقی افراد نیز باید در خانه قرنطینه شوند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است