دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
افشاگری بازیگر زن درمورد تاثیر اینستاگرام در سینما!
2
تعداد دنبال‌کننده‌های حساب‌های رسانه‌های اجتماعی حتی برای ستاره‌های درجه‌یک هالیوود هم مسئله‌ساز است.

در دنیایی که «پسندکردن و به‌اشتراک‌گذاشتن» بخش مهمی از حرفه بازیگران شده است، ال فانینگ، بازیگری که از سن پایین وارد دنیای سینما شد، می‌گوید تعداد پایین دنبال‌کننده‌های اینستاگرام باعث شد چند نقش مهم را از دست بدهد.

ال فانینگ/بازیگر زن آمریکایی

او در پادکست «شاد، غمگین، گیج‌» به جاش هوروویتس درباره اینکه چگونه تعداد دنبال‌کننده‌های فعلی حساب اینستاگرامش که اکنون به ۶.۲ میلیون رسیده است، در گرفتن نقش‌های سینمایی مهم بوده است، گفت: «نمی‌خواهم بگویم چه بود، اما یک‌بار در یک کار بزرگ نقشی را دریافت نکردم، زیرا... بازخوردی که شنیدم، به این دلیل بود که در آن زمان دنبال‌کننده اینستاگرام کافی نداشتم.»

ال فانینگ/بازیگر زن آمریکایی

ال فانینگ/بازیگر زن آمریکایی

ال فانینگ/بازیگر زن آمریکایی

فانینگ نامی از فیلم نبرد؛ اما سوفی ترنر، ستاره «بازی تاج و تخت» در سال ۲۰۱۷ داستان مشابهی درمورد اینکه چگونه به‌دلیل حساب اینستاگرامش در مقابل یک بازیگر «به‌مراتب بهتر» دیگر نقشی را گرفت، گفته بود. مشخص نیست که آیا آن ستاره واقعاً فانینگ بود یا خیر.

سوفی ترنر/بازیگر زن آمریکایی

ترنر در سال ۲۰۱۷ به نشریه تلگراف گفته بود: «در یک پروژه سینمایی بین من و دختر دیگری که بازیگر بسیار بهتر و به‌مراتب بهتر از من است، چون دنبال‌کنندگان بیشتری داشتم، کار را به من دادند.»

سوفی ترنر/بازیگر زن آمریکایی

سوفی ترنر/بازیگر زن آمریکاییاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits