دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
بزرگترین شهر انیمه در جهان با مشارکت عربستان و ژاپن در شهر ریاض!
2
بزرگترین شهر انیمه در جهان اکنون در شهر ریاض باز است و این رویداد معروف با بیش از 350 نمایش مورد توجه قرار می گیرد.

منطقه Boulevard World میزبان شهر انیمه است. این منطقه احتمالاً شبیه شهر رنگارنگ ژاپن است که دارای خیابان‌ها و مناطقی است: خیابان Animeverse، توکیو Real Nakamise، Neo Scramble Crossing و باغ ماتسوری.شهر انیمه ژاپن در ریاض 11 نمایشگاه انیمه و بیش از 350 نمایش سرگرمی در سه سالن نمایش در سراسر منطقه خواهد داشت.

بزرگترین شهر انیمه در جهان با مشارکت عربستان و ژاپن در شهر ریاض

این شهر دارای شش گالری انیمه، سه فروشگاه انیمه و 25 سرگرمی منحصر به فرد خواهد بود.اگر تمام گشت و گذار در اطراف شهر شما را عصبانی می کند، می توانید غذاهای الهام گرفته از انیمه های معروف را امتحان کنید.

بزرگترین شهر انیمه در جهان با مشارکت عربستان و ژاپن در شهر ریاض

برای بازی‌ها و بازار آسیایی معتبر به Tokyo Real Nakamise بروید.منطقه Neo Scramble Crossing میزبان یک نمایشگاه انیمه است و دارای مرکز بازی محبوب Akihabara و همچنین روبات‌های تعاملی است. شما میتوانید برای یک چالش به خانه وحشت ژاپن بروید.همچنین ممکن است همچنین می توانید برای نمایشگاه های انیمه، تئاتر یاکورا و مسابقات مختلف به باغ ماتسوری سفر کنید.

بزرگترین شهر انیمه در جهان با مشارکت عربستان و ژاپن در شهر ریاض

همیشه در شهر ریاض اتفاقات بزرگی می افتد و رکوردهایی برای اثبات آن دارد. مراسم افتتاحیه در سال 2022 رکورد جهانی گینس را برای «راه‌دورترین مولتی روتور/پهپادهایی که همزمان آتش بازی می‌کنند» به دست آورد. نسخه 2021 نیز چهار رکورد را به نام خود ثبت کرد. بیایید ببینیم که امسال فصل عربستان چه رکوردهای دیگری را ثبت خواهد کرد.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است