دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی!
17
در این مطلب با ما همراه باشید تا بازیگران سریال محبوب اداره را به سبک کارتونی به شما نشان دهیم.

اداره یا آفیس مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی در ژانر مستندنما و کمدی موقعیت است که زندگی روزمرهٔ گروهی از کارمندان در شرکت خیالی داندر میفلین شعبهٔ اسکرانتون، پنسیلوانیا را به تصویر می‌کشد.در زیر میتوانید تصاویری را که یک هنرمند با کمک هوش مصنوعی و فتوشاپ از شخصیت های اصلی این سریال کشیده است را ببینید.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

این مجموعه از ۲۴ مارس ۲۰۰۵ تا ۱۶ مه ۲۰۱۳ در شبکهٔ ان‌بی‌سی پخش شد که شامل ۹ فصل و ۲۰۱ قسمت بود. این مجموعه بر پایهٔ مجموعهٔ بریتانیایی با همین نام ساخته شده‌است. ساخت این اقتباس را، گرگ دنیلز که پیش‌تر در پخش زندهٔ شنبه شب، پادشاه تپه و سیمپسون‌ها فعالیت می‌کرد، برای این شبکهٔ تلویزیونی آمریکایی عهده داشته‌است. این مجموعه با کمک کمپانی گرگ دنیلز، دیدلدی پروداکشنز و رویل پروداکشنز و با همکاری یونیورسال تله‌ویژن ساخته شد. هوارد کلاین، بن سیلورمن، ریکی جرویز و استیون مرچنت، از ابتدا تهیه‌کنندگی اجرایی تولید را بر عهده داشتند. تهیه‌کنندگان دیگری نیز در فصل‌های بعدی به گروه پیوستند.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

اداره مانند همتای بریتانیایی‌اش به صورت تک دوربین فیلم‌برداری شده‌است و هیچ‌گونه نمایش حضار استودیویی یا خندهٔ پس‌زمینه‌ای ندارد، تا آن را به یک مستند واقعی شبیه‌تر کند. گروه بازیگران این مجموعه در اصل شامل استیو کرل، رین ویلسون، جان کرازینسکی ،جینا فیشر و بی جی نواک بود؛ اما بعداً تغییراتی در گروه بازیگران مجموعه ایجاد شد. اد هلمز، ایمی رایان، میندی کالینگ، کریگ رابینسون، جیمز اسپیدر، الی کمپر و کاترین تیت از جمله بازیگران شاخص خارج از گروه بازیگران اصلی هستند.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

اگرچه اداره در فصل اول کوتاهش با بازخوردهای گوناگونی روبرو شد، اما منتقدان تلویزیونی فصل‌های بعدی را، به ویژه مواردی که استیو کرل در آن‌ها حضور داشت را ستایش کردند؛ زیرا شخصیت‌ها، محتوا، ساختار و لحن سریال به‌طور قابل توجهی از نسخه بریتانیایی متفاوت بود.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

منتقدان نام این مجموعه را در چندین فهرست از برترین مجموعه‌های تلویزیونی قرار دادند. این مجموعه جوایز مختلفی مانند جایزه پیبادی در سال ۲۰۰۶، دو جایزه از جایزه انجمن بازیگران فیلم، یک جایزه گلدن گلوب برای بازیگری کرل و چهار جایزه امی ساعات پربیننده را کسب کرده‌است.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

فصل هشتم برای روال کیفیت سریال مورد انتقاد قرار گرفته بود. بسیاری از منتقدان ترک کردن کرل در فصل هفتم را یک اتفاق خوب می‌دانستند، هرچند فصل نهم و پایانی این مجموعه با واکنش‌های مثبتی روبرو شد.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

قسمت پایانی اداره که در ۱۶ مه ۲۰۱۳ پخش شد، با داشتن حدود ۵٫۶۹ میلیون بیننده مورد ستایش قرار گرفت. مجلهٔ رولینگ استون در سال ۲۰۱۶ این مجموعه را یکی از ۱۰۰ مجموعهٔ تلویزیونی برتر تاریخ نامید.

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونی

بازیگران سریال آفیس به سبک کارتونیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (17 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits