دلگرم
امروز: شنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
زندگی خصوصی سیدحسین عباسمنش
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
با بیوگرافی سیدحسین عباسمنش ، عکس های سیدحسین عباسمنش و همسرش ، زندگینامه سیدحسین عباسمنش و همسرش ، اینستاگرام سیدحسین عباسمنش ، زندگی شخصی و تحصیلات سیدحسین عباسمنش با ما در دلگرم همراه باشید .

بیوگرافی سیدحسین عباسمنش

بیوگرافی سیدحسین عباسمنش

در این مطلب بیوگرافی و عکس های را با شما به اشتراک گذاشته ایم . با ما در دلگرم همراه باشید.

نام و نام خانوادگی سیدحسین عباسمنش
تاریخ تولد 1359
محل تولد قم
حرفه تولید کننده محصولات موفقیت
وضعیت تاهل متاهل

separator line

زندگینامه سیدحسین عباسمنش

سیدحسین عباسمنش از اساتید موفقیت کشور است که اکنون در فلوریدا امریکا یک زندگی رویایی دارد و یکی از ثروتمندترین های این حوزه می باشد .

او ابتدا یک کارگر ساده در بندرعباس بوده و زندگی سختی در دوران نوجوانی و جوانی را گذرانده است و سپس یک تاکسی اقدام به مسافرکشی می کرده است. اما تصمیم می گیرد زندگی جدیدی خلق کند تا حدی که اکنون در کشور امریکا و در بهترین ایالت این کشور زندگی می کند.

عباس منش از یک خانواده مذهبی و با سطح درآمدی کاملا پایین متولد شده است .

آنگونه که سید حسین عباس منش مطرح کرده است از خانه ۱۰ متری در کوچه پس کوچه های بندر عباس به بزرگترین تولید کننده محصولات موفقیت تبدیل شده است!

عباس منش در سایت خود اینگونه به معرفی خودش پرداخته است:

شرایط سخت و طاقت فرسا، شروع تحول زندگی‌ من بود. پس از سال‌ها زندگی در شرایط ناخواسته‌، مصمّم شدم تا همه چیز را تغییر دهم:
شهری که سال‌ها در آن زندگی کرده بودم‌;
روابط و دوستانی که مهم‌ترین سرگرمی هر روز زندگی‌ام یا بهتر است بگویم «زنجیرهایی برای نگه داشته شدن در همان شرایط قبلی» بودند;
و حتی شغلی که تصور می‌کردم تنها کاری است که انجامش را بلدم‌‌، در حالیکه نشانه‌ها به وضوح خبر می‌داد که‌، این پنیر فاسد شده و این آب باریکه در حال مسدود شدن است؛
و مهم تر از همه باورهایی کهنه و محدودکننده‌ای که‌، منشأ همه‌ی این ناخواسته‌ها بودند.

آن روزها بلد نبودم فکر خدا را با این وضوح بخوانم. اما داستان تحوّل من با مشاهده زندگی افرادی شروع شد که‌، در همان شهر‌ و اوضاع اقتصادی همان کشور‌‌ زندگی می‌کردند و با اینکه استعداد و توانایی‌ای بیشتر از من نداشتند‌، اما به خاطر باورهای متفاوت‌، زندگی روی خوش و پربرکت خودش را به آنها نشان می‌داد. همه‌ی عمر رویای چنین تجربه‌ای از زندگی را داشتم. سالهای متوالی‌، عید هر سال به خودم می‌گفتم:

«عید سال بعد‌‌، دیگر مشکلات مالی امسال را ندارم و می‌توانم هدایایی ارزنده‌ای برای عزیزانم بخرم»

دیدن این آدمها که آرزوهای من‌، واقعیت زندگی آنها بود‌، ایمانی را در دلم زنده کرد تا‌، شرایط ناخواسته را به عنوان واقعیت زندگی‌ام یا سرنوشت غیر قابل تغییرم نپذیرم و مصمّم شوم تا رؤیای زندگی در آزادی مالی و زمانی و مکانی‌‌، را تبدیل به واقعیت زندگی‌ام نمایم.

شروع تغییر و محکم برداشتنِ اولین قدمی که بارها به تأخیر افتاده بود، کاری دشوار بود. مخصوصاً برای من که فقط یک راننده تاکسی بودم‌ و ذهنم مملو از باورهای محدودکننده و فقر آلودی بود که‌، اجازه دیدن فراوانی نعمت و ثروت را به من نمی‌داد‌‌؛

و مهم‌تر از همه‌، ذهنم به گونه‌ای با آن باورهای محدودکننده برنامه نویسی شده بود که نمی‌توانستم دلیل زندگی در شرایط ناخواسته را فقط و فقط باورهایم بدانم‌، نه پدر‌م‌، نه جامعه و نه هر عامل دیگری…

ازدواج و همسر

سیدحسین عباسمنش تا کنون دوبار ازدواج کرده است همسر اول او نیز در مباحث تحولات فردی و مالی در ایران فعالیت می کند. از همسر اولش صاحب دو فرزند شد که یکی از آنها در 18 ماهگی جان خود را از دست داد و دیگری هم در ایران در کنار مادرش زندگی می کند . اتفاقا هم پسر او در مباحث اقتصادی سمینار برگزار می کند.

عباس منش هم اکنون با فردی به نام مریم شایسته که از کارمندان اوست در امریکا به سر می برد.

اینستاگرام عباسمنش

اینستاگرام استاد عباسمنش با آیدی abasmanesh در دسترس است.

عکس های سیدحسین عباسمنش

بیوگرافی سیدحسین عباسمنش

بیوگرافی سیدحسین عباسمنش

بیوگرافی عباس منش

بیوگرافی عباس منش

separator line

تهیه در بخش چهره های مجله اینترنتی دلگرم

بیشتر بخوانید

بیوگرافی وحید رجبلو استارتاپ و کارآفرین موفق + عکس

بیوگرافی موسس تلگرام پاول دورف

بیوگرافی ملیندا گیتس سومین زن قدرتمند جهان + عکس

داستان زندگی غم انگیز دکتر علیرضا نبی | ناگفته هایی که او را به ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است