دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
ییلدیز با تمام همسرانش در یک قاب!
7
بالاخره سیب ممنوعه به ایستگاه پایانی رسید و بازیگران این سریال برای پایان این مجموعه جشنی برگزار کردند و با اشتراک گذاشتن تصاویر آن با استقبال زیادی روبرو شدند. در بین این تصاویر عکس ییلدیز و همسرانش سوژه کاربران شده است.

سیب ممنوعه یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی FOX TV، به قسمت پایانی خود رسید. در حالی که شهروندان در حال بررسی اتفاقاتی هستند که در قسمتی که امروز پخش می شود، این سوال مطرح است که آیا این قسمت پایانی است یا خیر؟ پس آیا سیب ممنوعه امشب فینال می شود؟ آیا قسمت 177 سیب ممنوعه تمام می شود یا هفته آینده ادامه دارد؟در بین تصاویری که از جشن منتشر شده است عکس پایین مورد توجه و سوژه کاربران بوده است.

ییلدیز/سریال سیب ممنوعه

قسمت پایانی سیب ممنوعه با بازی ادا ایس و شووال سام امشب روی پرده می رود. جشن پایانی این سریال که به مدت 6 فصل ادامه داشت و هر قسمت توجه زیادی را به خود جلب می کرد و صحنه و لحظات سرگرم کننده ای داشت برگزار شد.

ییلدیز/سریال سیب ممنوعه

بر اساس اخبار روزنامه نگار بیرسن آلتونتاش؛ قسمت پایانی سریال «سیب ممنوعه» امروز پخش می شود. فینال بزرگ سریال به کارگردانی Ece Erdek Koçoğlu بی صبرانه در انتظار پخش است. بازیگر موفق اسماعیل دمیرچی در قسمت پایانی سریال حضور خواهد داشت. دمیرچی در این سریال نقش تاجر ناظم را بازی خواهد کرد.

ییلدیز/سریال سیب ممنوعه

این سریال که اثری از خود بر جای گذاشته است. عصر دوشنبه بعد از مدت 6 سال به کار خود پایان می دهد و خلاء بزرگی را برای کسانی که دوستش دارند ایجاد می کند.

ییلدیز/سریال سیب ممنوعه

ییلدیز/سریال سیب ممنوعهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (7 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits