دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
یک خرس که درست مانند یک انسان می ایستد، همه را گیج کرده است!
6
در عصر رسانه های اجتماعی، اخبار مربوط به اتفاقات عجیب و غریب می توانند سریعتر از همیشه پخش شود. و اگر پستی در فضای مجازی منتشر شود، مطمئناً افرادی در مورد آن بحث می کنند و تئوری هایی ارائه می کنند.

این اتفاق برای یک خرس در چین افتاد که رفتار غیرمعمول او باعث سردرگمی کاربران اینترنتی شد.این تصاویر در باغ وحشی در هانگژو چین گرفته شد و به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد. در این تصاویر یک خرس سیاه کوچک و باریک به نام آنجلا دیده می شود که روی پاهای عقب خود ایستاده است. او همچنین به بازدیدکنندگان نگاه می‌کند، در حالی که پنجه‌های جلویی‌اش در جلوی بدنش آویزان است و ظاهراً حرکات یک انسان را تقلید می‌کند. چند ثانیه بعد او چهار دست و پا می‌افتد و دنبال غذایی می‌افتد که کسی او را پرت کرده است، سپس دوباره بلند می‌شود.در اینجا میتوانید کلیپ آن را ببینید.


به سرعت، مردم شروع به ارائه نظریه کردند. و طبق محبوب ترین آنها، خرس خورشیدی آنجلا ممکن است در واقع یک خرس نباشد، بلکه یک انسان در لباس مبدل باشد. یکی به شوخی نوشت آیا کارآموز تابستانی است؟

خرسی که شبیه انسان هستش

خرسی که شبیه انسان هستش

باغ وحش به سرعت سردرگمی را برطرف کرد، اما همه قانع نشدند.با این حال، به گفته چندین متخصص، رفتار خرس آنجلا برای گونه او کاملا طبیعی است. یکی از آنها، وونگ سیو تی، این را توضیح داد و گفت: «بیشتر گونه‌های خرس‌ها می‌توانند روی پاهای عقب خود بایستند، اما خرس‌های خورشیدی برای بررسی محیط اطراف خود بلند می‌ایستند، بنابراین هدفی وجود دارد که چرا این کار را انجام می‌دهند. او همچنین گفت که پوست شل و آویزان خرس های آفتابی به محافظت از آنها در برابر آسیب ها کمک می کند.نظر شما چیه؟

خرسی که شبیه انسان هستشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (6 رای)  


۴ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

دیزنی و پیکسار عشقن | ۲ هفته پیش
دروغه یه آدمه که لباس خرس پوشیده پشتشو ببینین لباسش جمع شده
1
2
عشق عروس هلندی | ۲ هفته پیش
اصلا خیلی ضایعست
از پشتش معلومه یکی لباس پوشیده
باور نکنید عزیزان
1
2
Hosna🌈 | ۲ هفته پیش
ثابت شده
ازش عکس گرفتن و خیلی وقت پیش من خبرشو دیدم
0
1
النا | ۲ هفته پیش
از کمرش معلومه لباس مبدله
2
7
hits