دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
زمان واریز یارانه مرداد 99
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
صد و چهاردهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی مرداد ماه 99 ، یکشنبه 19 مرداد ۹۹ ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود .

یارانه مرداد ۹۹

زمان واریز یارانه مرداد 99 به همراه ساعت دقیق واریز یارانه را برای شما دنبال کنندگان تاریخ و زمان واریز یارانه هر ماه آورده ایم.

یارانه نقدی مرداد ۹۹ ، ساعت 24 روز یکشنبه 19 مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار‌ واریز و در تاریخ 20 مرداد روز دوشنبه قابل برداشت خواهد بود .

مرداد 99 صد و چهاردهمین ماه است که یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .

همچون ماه‌های گذشته مبلغ یارانه هر فرد ایرانی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است و آن طور که از خبرها برمی‌آید هیچ تصمیم جدید در مورد افزایش مقدار یارانه نقدی از سوی مجلس و یا دولت گرفته نشده است.

صدوچهاردهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی مرداد 99 ساعت ۲۴:۰۰ روز یکشنبه 19 مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.

این مبلغ در تاریخ 26 هر ماه واریز می شد ولی و از یارانه دی ماه سال 1398 این واریزی به روز دیگری محول شده است.

طبق آخرین اخبار از سازمان هدفمند سازی یارانه ها،“یارانه نقدی مرداد ماه ۹۹ از بامداد روز دوشنبه 20 مرداد ماه قابل برداشت است.”

مبلغ یارانه مرداد ماه 99 هر یک از مشمولان همانند ماه‌های گذشته 45.500 تومان است.

پرداخت یارانه مرداد 99

مبلغ یارانه این ماه نیز همانند ماه‌ها و سال‌های گذشته به ازاء هر نفر ۴۵۵،۰۰۰ ریال خواهد بود که به محض واریز قابل برداشت می‌باشد. و تا به حال هیچ خبر موثقی در مورد افزایش مبلغ یارانه اعلام نشده است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی سال گذشته با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت: قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال ۹۸ را مطرح می‌کنند.

دومین کسر اقساط وام کرونا از یارانه مرداد

با تصمیم دولت در مجموع ۲۳ هزار میلیارد تومان وام به حساب یارانه بگیران نقدی واریز و مقرر شد اقساط تسهیلات یک میلیون تومانی از یارانه افراد کسر شود.

به گفته حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا ، مقرر شده هر ماه مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از سرجمع یارانه هر خانوار کسر شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز ۳۰ ماه در نظر گرفته شده است. البته برای جزئیات بیشتر در مورد کسر اقساط باید بانک ها پاسخگو باشند.

بر این اساس، اگر طبق گفته میرزایی اقساط وام از یارانه کسر شود، یعنی بیستم مرداد ماه که زمان واریز یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی است، برای خانوارهای تک نفره مبلغ ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان، برای خانوارهای دو نفره مبلغ ۵۵ هزار و ۹۰۰ تومان، برای خانوارهای ۳ نفره مبلغ ۱۰۱ هزار و ۴۰۰ تومان، برای خانوارهای ۴ نفره مبلغ ۱۴۶ هزار و ۹۰۰ تومان و برای خانوارهای ۵ نفره مبلغ ۱۹۲ هزار و ۴۰۰ تومان یارانه واریز خواهد شد.

یارانه قابل توزیع بین همه نیست

محمدباقر نوبخت -رئیس سازمان برنامه و بودجه در جدیدترین اظهاراتش درباره اختصاص یارانه کالاهای اساسی گفت: اگر قرار است منابعی را برای طرح تامین کالای اساسی اختصاص دهیم باید بپذیریم که یک افزایش قیمتی رخ خواهد داد و یارانه نیز قابل توزیع بین همه نیست و چنین تصمیمی نداریم، بلکه منابع ایجاد شده به گروه خاصی اختصاص پیدا می کند.

وی یادآور شد: در هر صورت نکات مبهم زیادی در رابطه با طرح تامین کالای اساسی وجود دارد که سازمان برنامه و بودجه در حال بررسی آن است که البته بخش های غیر قابل اجرا را به مجلس اعلام کردیم و آن بخش های که قابل اجرا است نیز به طور حتم سعی می شود در بهترین حالت اجرایی شود.

یارانه مرداد 99 و صد و چهاردهمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز یکشنبه 19 مرداد 99 به حساب سرپرستان خانوار واریز و روز دوشنبه 20 مرداد قابل برداشت خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter