دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ مه ۲۰۲۴ میلادی
کوپلر انتهایی با کیفیت متمایز از کجا بخریم؟
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کوپلر انتهایی نوعی از اتصالات مکانیکی به شمار می روند که می توانند جایگزین مناسبی برای خم انتهای آرماتورها در ساختمان ها و پروژه های ساخت و ساز باشد.

کوپلر انتهایی نوعی از اتصالات مکانیکی به شمار می روند که می توانند جایگزین مناسبی برای خم انتهای آرماتورها در ساختمان ها و پروژه های ساخت و ساز باشد. کوپلر انتهایی برای استفاده در بخش های مختلف ساختمان هیچ گونه محدودیتی ندارد و می تواند در تمامی قسمت های یک سازه مورد استفاده قرار بگیرد. کوپلر انتهایی از فولاد بسیار سخت و مستحکم ساخته شده است و با استفاده کوپلر انتهایی در یک پروژه ساختمانی شاهد افزایش استحکام و بهبود مقاومت سازه خواهیم بود. ضمن آن که کوپلر انتهایی وزن سبکی نیز دارند و با کاهش حجم مصرف میلگرد موجب کاهش وزن سازه می شود که این موضوع در پروژه های ساخت و ساز بزرگ و ساختمان های مرتفع خود را به خوبی نشان می دهد.

کوپلر انتهایی را به صورت رزوه دار تولید می کنند تا بستن میلگرد درون آن به راحتی صورت پذیرد. همچنین برای این منظور بر روی میلگرد نیز رزوه ایجاد می کنند تا میلگرد درون کوپلر انتهایی به خوبی چفت و محکم شود. برای راحتی بستن کوپلر انتهایی توسط آچار، انتهای کوپلر انتهایی را به صورت 6 ضلعی درست می کنند تا به راحتی بتوانند آن را با هر نوع آچاری محکم کنند.

تاثیر استفاده از کوپلر انتهایی در سازه های بتنی

یکی از بخش هایی که کوپلر انتهایی در آن ها بسیار پر کاربرد و پر مصرف است و تاثیرات مثبت بسیار خوبی بر جای می گذارد، استفاده کوپلر انتهایی در سازه های بتنی است. استفاده از کوپلر انتهایی در سازه های بتنی موجب می شود تا استحکام بین بتن و آرماتور افزایش یافته و تحمل نیرو و فشارهای وارده در سازه بهینه گردد. با استفاده از کوپلر انتهایی در سازه و کاهش تراکم آرماتور، در مجموع کیفیت ساخت سازه های بتنی ارتقا پیدا می کند. زمانی که آرماتور در کوپلر انتهایی بسته شود، حالت یکپارچه به خود گرفته و از نظر عملکرد مشابه یکدیگر شده و بر اثر این ویژگی مقاومت بسیار بالاتری از خود بروز می دهد. استفاده از کوپلر انتهایی در سازه های بتنی موجب می شود تا ایمنی سازه در برابر فشارها و تنش های ناشی از زلزله کاهش یافته و از خرابی ساختمان جلوگیری شود.

استفاده از کوپلر انتهایی چه مزایایی دارد؟

از کوپلر انتهایی در ساختمان های بلندمرتبه و مرتفع و ساخت و سازهای گسترده مانند مجتمع های مسکونی بزرگ، هتل ها، بیمارستان ها و سایر پروژه های عمرانی استفاده می شود. استفاده از آن ها می تواند موجب انتقال بهینه نیرو بین آرماتورها، کاهش وزن سازه، کاهش طول اتصالات و میلگردها و صرفه جویی در مصرف میلگرد اضافی می گردد. این ویژگی سبب می شود تا قیمت تمام شده ساختمان نیز با کاهش مواجه شود.

کوپلر انتهایی با کیفیت و استاندارد از کجا بخریم؟

اگر به دنبال خرید کوپلر انتهایی با کیفیت متمایز و استحکام بی نظیر هستید، گروه فنی مهندسی اسپلایس انواع کوپلر انتهایی، کوپلر استاندارد و همچنین کوپلر میلگرد را با کیفیتی متمایز به بازار عرضه کرده است. این شرکت تولیدی مهندسی، انواع کوپلر مکانیکی را مطابق با آئین نامه بتن ایران و انجمن بتن آمریکا در کلاس جهانی تولید و به مصرف کنندگان ارائه کرده است. قیمت کوپلر انتهایی در اسپلایس نیز رقابتی و مقرون به صرفه است. کیفیت و استحکام اسپلایس را تجربه کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits