دلگرم
امروز: جمعه, ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
کمند امیرسلیمانی بازی «زهره فکر صبور» را تمام می‌کند!
6
کار سخت و فداکاری که در سال ۱۳۸۵ ستاره اسکندری انجام داد، این بار توسط کمند امیرسلیمانی انجام می شود.

روز گذشته رسماً اعلام شد که کمند امیرسلیمانی نقش نیمه‌تمام زنده‌یاد زهره فکورصبور را در سریال «بی‌همگان» تمام می‌کند.

زهره فکورصبور / کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی با اعلام اینکه هنوز مقابل دوربین «بی‌همگان» نرفته است، توضیح داد: «زمانی که خانم زهره فکورصبور فوت کردند، من بنا به آشنایی که با دوستان گروه «بی همگان» داشتم، خیلی سریع فهمیدم اولین گزینه‌ای که برای نقش ایشان انتخاب شد، بنده هستم.»او ادامه داد: «زمانی که مرحومه فکورصبور در قید حیات بودند، من ارتباطی با ایشان داشتم و وقتی که برای ادامه نقششان انتخاب شدم، احساس کردم ایشان در این جهان یک کار نیمه‌تمام دارند و آن هم سریال «بی همگان» بود. با خودم گفتم پس حالا که من انتخاب شدم حتما حکمتی وجود دارد و باید کار نیمه‌تمامش را به پایان برسانم.»

زهره فکورصبور / کمند امیرسلیمانی

امیرسلیمانی در پاسخ به اینکه آیا تاکنون پلان‌هایی که زهره فکورصبور بازی کرده را دیده‌ است؟ گفت: «خیر ندیده‌ام و اصلاً نمی‌خواهم ببینم چون ترجیح می‌دهم و باید احترام بگذارم. ایشان مدل خودش را بازی کرده و من هم احترام می‌گذارم و از این پس که نقش ایشان را ادامه خواهم داد، سعی می‌کنم خود کمند امیرسلیمانی باشم، اما بیسِ بازی این نقش، یکسری ویژگی‌ها دارد که من هم باید طبیعتاً با همان ویژگی‌ها آن را ایفا می‌کنم و همان شخصیت را بازی می‌کنم.»

زهره فکورصبور / کمند امیرسلیمانی

مهدی سلطانی، کاظم هژیرآزاد، مرحوم زهره فکور صبور، نسرین بابایی، سمیرا حسن پور، سپند امیرسلیمانی، محمد صادقی، داریوش سلیمی، علیرضا درویش، کاوه خداشناس و... از بازیگران سریال «بی همگان» هستند.زهره فکور صبور، دهم اسفند ۱۴۰۰ در حالی به طور ناگهانی درگذشت که نقشش در سریال «بی همگان» ناتمام مانده بود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits