دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۶ اوت ۲۰۲۲ میلادی
کلیپ اختصاصی پرسپولیس برای بیرانوند با حضور همسر و فرزندانش!
1
یکشنبه, ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۳۸
علیرضا بیرانوند بازیکن معروف ایرانی فیلم جدیدی از خود در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

علیرضا صفر بیرانوند (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۷۱) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دروازه‌بان برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند.

بازیکن فوتبال / علیرضا بیرانوند

بیرانوند به مدت چهار فصل پیاپی از فصل ۹۴–۱۳۹۳ تا ۹۸–۱۳۹۷ بهترین دروازه‌بان لیگ برتر ایران و در زمان حضور در پرسپولیس در فصل ۹۸–۱۳۹۷، مرد سال فوتبال ایران و بهترین بازیکن لیگ شد. او در تیم ملی نیز بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ شد و در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور داشت. در نوامبر ۲۰۲۱، بیرانوند رکورددار بلندترین پرتاب دست در جهان و ثبت در کتاب گینس شد.

بازیکن فوتبال / علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در فصل ۱۳۹۵–۱۳۹۶ با قراردادی ۲ ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. وی در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست و مدتی بعد این قرارداد را به مدت پنج سال یعنی تا سال ۱۴۰۰ تمدید کرد.بیرانوند به همراه پرسپولیس وی از بازیکنان محبوب میان هواداران پرسپولیس دانسته می‌شود و در نمونه‌ای هنگامی که پس از یک اختلاف مالی در سال ۱۴۰۰ در دوره مدیریت رضا درویش بیانیه‌ای علیه بیرانوند صادر شد، هواداران پرسپولیس از بیرانوند حمایت و قدردانی کردند.

بازیکن فوتبال / علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند با انتشار فیلم زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: علیرضا بیرانوند، به دنبال تکرار خاطرات خوب گذشته در پرسپولیس 💪
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است