دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ مه ۲۰۲۴ میلادی
کد دستوری از دسترس خارج شدن ایرانسل
6
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کد از دسترس خارج شدن ایرانسل - کد دستوری از دسترس خارج شدن ایرانسل - کد از دسترس خارج شدن گوشی - چگونه گوشی را از دسترس خارج کنیم ولی از اینترنت استفاده کنیم - پیام در دسترس نبودن ایرانسل - کد خاموش بودن خط

کد از دسترس خارج شدن ایرانسل

برای از دسترس خارج کردن ایرانسل نیز ممکن است کد #۰۲۱*۲۱* جواب بدهد، در غیر این صورت می‌توانید با وارد کردن #۰۹۴*۲۱* گوشی خود را به سادگی از دسترس خارج کنند. همچنین برای برگرداندن خط خود به حالت اولیه و لغو این کد، کافیست #۲۱# را شماره گیری نمایید. ناگفته نماند کد از دسترس خارج شدن ایرانسل ممکن است برخی اوقات به درستی عمل نکند.

کد دستوری از دسترس خارج شدن ایرانسل

تمامی اپراتورها از کدهای ویژه و مجزا برای از دسترس خالی کردن استفاده خواهند کرد. بیشترین استفاده از کاربران از کدهای ایرانسل و تلفن همراه، گزینه دایورت می‌باشد.

برای استفاده از این روش از کد دستوری *21*0940# استفاده کنید. بعد از گذشت چند دقیقه پیام فعال‌سازی نمایش داده خواهد شد. اما برای بازگشت به حالت اولیه و لغو دستور از کد #21# استفاده کنید.

کد از دسترس خارج شدن ایرانسل - کد دستوری از دسترس خارج شدن ایرانسل - کد از دسترس خارج شدن گوشی - چگونه گوشی را از دسترس خارج کنیم ولی از اینترنت استفاده کنیم - پیام در دسترس نبودن ایرانسل - کد خاموش بودن خط - برنامه از دسترس خارج شدن

حتماً بخوانید:
روش های مختلف فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

روش های مختلف فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

برای استفاده از پیشواز ایرانسل نیازمند آگاهی از نحوه فعالسازی پیشواز ایرانسل هستید که در ادامه تمامی این روش ها را برا شما توضیح خواهیم داد .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits