alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ میلادی
کدام دانش آموزان از اول بهمن باید به مدرسه بروند؟
0
شنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵
مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس محدود و صرفاً برای گروه کوچکی از دانش‌‌آموزان است، گفت: در این شرایط امکان اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی وجود دارد.

به گزارش دلگرم، محمدمحسن بیگی درباره رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط دانش‌آموزان همزمان با بازگشایی مدارس اظهار کرد: توجه داشته باشید بازگشایی مدارس از اول بهمن شامل حال تمام دانش‌آموزان نیست و فقط گروه‌هایی از دانش‌آموزان که نیاز بیشتری به آموزش حضوری دارند، به مدارس می‌آیند.

وی افزود: دانش‌آموزان کلاس اول و دوم دبستان و هنرستانی‌ها برای دروس مهارتی و کارگاهی به مدارس می‌آیند همچنین در شهرهای آبی مدارس کمتر از 50 نفر که بیشتر در مناطق روستایی قرار دارند، در تمام پایه‌های تحصیلی دایر هستند.

محسن‌بیگی گفت: برای رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی، اعلام شد در کلاس درس بیش از 10 دانش‌آموز حضور نداشته باشد و در کارگاه‌های هنرستان‌ها نیز حداکثر 15 نفر مجاز به حضور هستند.

مدیرکل سلامت و تندرستی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دستورالعمل بهداشتی که با همراهی وزارت بهداشت تدوین و شهریور ماه ابلاغ شد، هم‌اکنون مبنای بازگشایی مدارس است، متذکر شد: خانواده‌ها نگران نباشند با توجه به اینکه حضور دانش‌ آموزان محدود و کنترل شده است رعایت پروتکل‌های بهداشتی دقیق‌تر انجام خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits