دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
کاپیتان آمریکا تابستان امسال ازدواج میکند!
3
«کریس ایوانز» بازیگر ۴۱ ساله قرار است تابستان امسال در یک مراسم عروسی با دوست دخترش «آلبا باپتیستا» بازیگر ۲۵ ساله ازدواج کند.

این خبر را یک منبع برای رادار آنلاین فاش کرده و گفته کریس ایوانز و آلبا باپتیستا در حال انتخاب مکان عروسی شان در زادگاه کریس، ماساچوست هستند.همچنین گفته شده مراسم ازدواج آنها با حضور خانواده و دوستان نزدیک هر دو نفر برگزار خواهد شد.کریس و آلبا از سال ۲۰۲۱ رابطه خود را آغاز کرده اند.

کاپتان آمریکا تابستان امسال ازدواج میکند

کریستوفر رابرت ایوانز (انگلیسی: Christopher Robert Evans؛ زادهٔ ۱۳ ژوئن ۱۹۸۱) بازیگر آمریکایی است. او کارش را با نقش‌هایی در مجموعه‌های تلویزیونی مانند جنس مخالف در ۲۰۰۰ آغاز کرد. به‌دنبال حضور در چند فیلم نوجوانانه شامل نه یه فیلم نوجوانی دیگه (۲۰۰۱)، او برای به تصویر کشیدن شخصیت مارول کامیکس، یعنی مشعل انسانی در چهار شگفت‌انگیز (۲۰۰۵) و چهار شگفت‌انگیز: قیام موج‌سوار نقره‌ای (۲۰۰۷) نگاه عموم را به خود جلب کرد. ایوانز در اقتباس‌های سینمایی از کامیک بوک‌ها حضور بیشتری داشت: لاک‌پشت‌های نینجا (۲۰۰۷)، اسکات پیلگریم در برابر دنیا (۲۰۱۰) و برف‌شکن (۲۰۱۳).

کاپتان آمریکا تابستان امسال ازدواج میکند

ایوانز با بازی در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم‌های مختلف دنیای سینمایی مارول، از کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو (۲۰۱۱) تا انتقام‌جویان: پایان بازی (۲۰۱۹)، به شهرت بیشتری رسید. حضور او در مجموعهٔ مارول باعث شد که به یکی از پول‌سازترین بازیگرها در جهان بدل شود.[۱] در کنار نقش‌های کامیک بوکی، ایوانز در درام با استعداد (۲۰۱۷)، فیلم معمایی چاقوکشی (۲۰۱۹)، مینی‌سریال تلویزیونی دفاع از جیکوب (۲۰۲۰) و فیلم اکشن مرد خاکستری (۲۰۲۲) نقش اصلی را ایفا کرد.

کاپتان آمریکا تابستان امسال ازدواج میکند

او کارگردانی را در سال ۲۰۱۴ با درام عاشقانهٔ پیش از آنکه برویم تجربه کرد که خودش نیز آن را تهیه‌کنندگی و در آن ایفای نقش داشته‌است. ایوانز نقش‌آفرینی در تئاتر برادوی را در سال ۲۰۱۸ با بازآفرینی نمایش‌نامهٔ قهرمان لابی نوشتهٔ کنت لونرگان تجربه کرد که باعث شد نامزد دریافت جایزهٔ دراما لیگ شود.

کاپتان آمریکا تابستان امسال ازدواج میکند

کاپتان آمریکا تابستان امسال ازدواج میکنداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits