دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
کارآفرین میلیاردر ۴۵ ساله میخواهد با تزریق پلاسمای پسرش جوان شود!
4
برایان جانسون، کارآفرین میلیاردر حوزه تکنولوژی، با کمک تزریق پلاسمای خون پسر ۱۸ ساله‌اش سعی دارد تا نشان دهد چگونه یک مرد میانسال ممکن است یک بار دیگر جوان شود!

این آزمایش تا حدودی از آزمایشی الهام گرفته شده که در آن موش‌های پیر و جوان به هم بخیه شدند تا سیستم گردش خون یکسانی داشته باشند. با آنکه هنوز شواهد کمی در خصوص اثربخشی تزریق پلاسما در انسان وجود دارد اما آزمایش در موش‌ها، نشان داد که جوندگان مسن‌تر با این روش درمانی بهبود یافتند. جانسون قول داده است که نتایج پلاسما درمانی خود را در زمان مناسب منتشر کند. این کارآفرین ثروتمند دنیای نرم افزار امیدوار است پس از طی کردن یک برنامه آزمایشی، روند طبیعی پیری را معکوس کرده و تا حدی آن را پیش ببرد که سن بیولوژیکی خود را به ۱۸ سال برساند.

برایان جانسون/کارآفرین میلیاردر حوزه تکنولوژی

برایان جانسون، یک کارآفرین ثروتمند مستقر در ونیز، کالیفرنیا، که 45 ساله است و شیفته این ایده است که دوباره از نظر بیولوژیکی جوان شود. به حدی که او در این مسیر بیش از 2 میلیون دلار تنها در سال جاری برای انبوهی از مداخلات و آزمایش‌های پزشکی با هدف کمک به جوان‌تر شدن او صرف شده است. جانسون همچنین به طور معمول MRI انجام می‌دهد و چربی بدن، تغییرات ضربان قلب و نمونه‌های خون و مدفوع را بررسی می‌کند.

برایان جانسون/کارآفرین میلیاردر حوزه تکنولوژی

جانسون، که یک مرکز پزشکی در خانه خود دارد، همچنین به تمرینات ورزشی و غذاخوردن بسیار سخت پایبند است، هر روز ساعت 5 صبح دوجین مکمل/داروهای دیگر مصرف می‌کند، روزانه 1977 «کالری گیاه‌خواری» مصرف می‌کند، به مدت یک ساعت ورزش می‌کند.

برایان جانسون/کارآفرین میلیاردر حوزه تکنولوژی

او به بلومبرگ گفت: «کاری که من انجام می‌دهم ممکن است افراطی به نظر برسد، اما تلاش می‌کنم ثابت کنم که این خودآزاری نیست. از زمانی که شروع به دیدن نتایج کرد، او پروژه را ادامه داد، علیرغم انتقادها مبنی بر اینکه همه اینها یک قدم بسیار دور از راه است که مانع از خودانگیختگی است که می تواند زندگی شاد را تعریف کند.

برایان جانسون/کارآفرین میلیاردر حوزه تکنولوژی

در حالی که اطلاعات اولیه هستند، جانسون بر اساس آزمایشاتی که پزشکانش انجام دادند، قلب یک جوان 37 ساله، پوست یک جوان 28 ساله و ظرفیت ریه یک جوان 18 ساله را دارد. طبق این گزارش، سن کلی بیولوژیکی او حداقل پنج سال جوانتر است.

برایان جانسون/کارآفرین میلیاردر حوزه تکنولوژیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.8 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits