دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
چیزهایی که باید به فرزندم قبل از شروع مدرسه می گفتم!
13
برای یک کودک، مدرسه هم عامل اوقات خوش و هم باعث نگرانی های غم انگیز است. به همین دلیل است که والدین باید با بازی با آنها، به اشتراک گذاشتن داستان های مدرسه خود به آنها کمک کنند تا برای مدرسه آماده شوند.

برای دانش آموزان کلاس اول و والدین آنها، همه چیز بسیار غیرعادی، ناراحت کننده و حتی ترسناک به نظر می رسد. مدرسه، بچه های دیگر و معلمان بسیار متفاوت هستند. بچه ها برای اولین بار در زندگی خود چیزهای جدیدی مانند تکالیف و نمرات را تجربه می کنند.

چیزهایی که باید به فرزندم قبل از شروع مدرسه می گفتم

توضیح موارد زیر واقعاً مهم است:
سلامت جسمی و روانی شما مهمتر از درس است. اگر احساس بدی دارید به کسی در مورد آن بگویید.
خودتان را با دیگران مقایسه نکنید شما برای کسب دانش به مدرسه می روید نه برای تعقیب نمره های خوب.
شما باید موضوع را درک کنید؛ نمرات آنقدر مهم نیست اگر نمره بدی بگیرید، ما شما را تنبیه نمی کنیم، اما یک نمره بیست ما را خوشحال می کند.
اگر چیزی را دشوار می دانید، از معلم خود یا ما کمک بخواهید.
اگر قبل از امتحانات عصبی می شوید خوب است، اما به یاد داشته باشید که مدرسه تمام زندگی شما نیست، فقط بخش کوچکی است، بنابراین اجازه ندهید شما را ناراحت کند.
معلم نیز انسانی است که ممکن است بیمار شود، خسته شود یا اشتباه کند. این را به خاطر بسپارید و به معلم خود و کاری که برای شما انجام می دهد احترام بگذارید.

چیزهایی که باید به فرزندم قبل از شروع مدرسه می گفتم

اگر قوانین را زیر پا نگذارید، هیچکس نباید شما را مجازات کند. می‌توانید در زمان استراحت و زمانی که حواس شما را از مطالعه منحرف نمی‌کند، یک بازی با تلفن خود انجام دهید. اگر می خواهید به دستشویی بروید، ممکن است بخواهید بیرون بروید. در صورت عدم تمایل، ممکن است از خوردن خودداری کنید. اگر فکر می کنید معلم شما اشتباه یا بی ادب است، به من بگویید.
اگر قوانین را زیر پا بگذارید، معلمتان می تواند شما را تنبیه کند. اما هیچ کس اجازه ندارد شما را آزار دهد یا تحقیر کند و شما را مسخره کند. اگر اتفاق افتاد به ما اطلاع دهید.
یاد بگیرید که با مردم ارتباط برقرار کنید. اما اگر یکی از همکلاسی ها به شما صدمه زد، سعی کنید این موضوع را خودتان حل کنید. اگر جواب نداد، از من یا معلم خود کمک بخواهید.
منضبط باش قوانینی ایجاد شده اند تا زندگی ما را آسان تر کنند. تکالیف خود را انجام دهید، به صحبت های معلم خود گوش دهید.
شما می توانید در جاهای دیگر به جز مدرسه دانش کسب کنید. اگر می خواهید در مورد چیزی بیشتر بدانید، به ما اطلاع دهید، ما به شما کمک می کنیم تا پاسخ ها را پیدا کنید.

چیزهایی که باید به فرزندم قبل از شروع مدرسه می گفتم

قبل از شروع مدرسه به فرزندتان چه می گویید؟ خجالت نکشید، توصیه خود را به ما بگویید!

چیزهایی که باید به فرزندم قبل از شروع مدرسه می گفتماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (13 رای)  


۳ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

TIGER | ۳ هفته پیش
وقتی که رفتم کلاس اول فقط یه اشتباه کوچیک کردم تو روز اول مدرسه بعد معلم وحشی تحدید کرد می خوست بزنه از او موقع 6 سال میگذره اون معلم اون روز کاری کرد که من تمام عمرم خجالتی بشم
0
5
بوی گند مدرسه | ۳ هفته پیش
خوش با حال امروزی ها
2
1
مسعود | ۳ هفته پیش
من به پسرم که قراره بره کلاس اول میگم که هیچ کسی حق ندارد دست به شلوارت بزنه و اندام های خصوصیت را نگاه کنه یا بهشون دست بزنه، اگه کسی اینکار را کرد فوری عکس العمل نشون بده و به معلم و پدر و مادرت هم خبر بده
5
14
hits