دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۱ اوت ۲۰۲۲ میلادی
جذابیت بی برو و برگشت بازیگر معروف سینما وتلویزیون در ۲۹ سالگی !!
215
سه شنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۴۵
تغییر چهره شدید پوریا بنکداری بازیگر ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها در 29 سالگی .

پوریا بنکداری هنرپیشه و خواننده معروف و محبوب کشورمان متولد ۲۶ آذر ماه سال ۱۳۷۲ که هم اکنون وی ۲۸ سال سن دارد و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است. خوب است بدانید که ایشان قبلا با نام خانوادگی ابراهیم پور شناخته می شد.

پوبون

پوریا ابراهیم پور قبل از ورود به عرصه بازیگری بیشتر در کارهای تیزر تبلیغاتی حضور داشت و اولین سریال پوریا ابراهیم پور در سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها بود. پوریا ابراهیم پور چند سالی است که دنیای هنر و بازیگری فاصله گرفته و فیلم و سریال های که اقای ابراهیم پور بازی کرده بیشتر در سن کودک و نوجوانی بوده فیلم های مثل : ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها – آواز خاک – مدرسه ما – کلانتری غیرانتفاعی می شود نام برد.

پوبون

این هنرمند در یک خانواده با اصالت و ثروتمند ۶ نفره متولد شده و آخرین فرزند این خانواده است، او یک خواهر و دو برادر دارد.

پوبون

او در سال ۱۳۸۲ در سن ۱۰ سالگی در یک تیزر تبلیغاتی دعوت شد و سپس مقابل دوربین قرار گرفت. پس از یکسال با معرفی عوامل شرکت تبلیغاتی به آقای حجت قاسم زاده اصل کارگردان ایرانی، توانست با سریال “۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادر ها” اولین تجربه تلویزیونی خود را به دست بیاورد. در سال ۱۳۸۴ در سریال ” آواز خاک”، در سال ۱۳۸۷ در سریال ” کلانتری غیر انتفاعی” بازی کرد.

پوبون

پوریا با انتخاب نام هنری به نام ” پوبون” در عرصه موسیقی به محبوبیت خاصی رسید.

پوبون کنار خوانندگی در زمینه های دیگر موسیقی از جمله مهندسی صدا، طراحی صدا، تنظیم، شعر، میکس و مستر هم فعالیت می کند.

پوبوناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (215 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است