دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
پل واکر دوباره به دنیا آمد!!!
3
«کودی واکر » برادر « پل واکر » به یاد برادر فقیدش، نام نوزاد تازه متولد شده خود را پل گذاشت.

کودی واکر هنرپیشه ۳۴ ساله و همسرش فلیسیا به مجله پیپل گفته اند با نامگذاری پسرشان به نام پل، از ستاره فیلم سریع و خشمگین تجلیل کرده اند.

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

«کیلب واکر » برادر دیگر پل واکر نیز پیشتر نام فرزندش را موریک پل واکر گذاشته بود.

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

علاوه بر برادران واکر « وین دیزل» نیز برای ادای احترام به دوست صمیمی اش پل واکر ، نام دختر خود را پائولین گذاشت.

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

پل ویلیام واکر چهارم یک بازیگر آمریکایی بود. وی بیشتر به خاطر حضور در سری فیلم‌های سریع و خشن مشهور بود.واکر فعالیت خود را به‌عنوان بازیگر کودک در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ آغاز کرد و در اوایل دهه ۱۹۹۰ پس از حضور در مجموعهٔ احساسی «Y&R» به رسمیت شناخته شد. وی به غیر از بازی در سریع و خشن، برای بازی در فیلم‌های او همه‌چیزتمام است و تیم اول دانشکده بلوز مورد ستایش قرار گرفت.

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

واکر در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۳ بر اثر جراحات ناشی از تصادف درگذشت. پدر و دختر واکر دادخواست‌هایی جداگانه علیه پورشه تنظیم کردند، که منجر به پرداخت غرامت شد. در زمان مرگ، واکر فیلم‌برداری سریع و خشن ۷ را به پایان نرسانده بود، که پس از بازنویسی و استفاده از بدل‌هایی، از جمله برادرانش کودی و کیلب، به جای واکر تکمیل شد. ترانه دوباره می‌بینمت از ویز خلیفا و چارلی پوث برای موسیقی متن فیلم به عنوان ادای احترام به واکر سفارش داده شد.

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

واکر که به عنوان عضوی از کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان بزرگ شد، چهار خواهر و برادر کوچکتر داشت: ایمی، اشلی، کِیلِب و کودی. او بیشتر دوران اولیه زندگی خود را در محله سانلند لس آنجلس گذراند و در سال ۱۹۹۱ از مدرسه Village Christian School فارغ‌التحصیل شد. واکر متعاقباً در چندین کالج اجتماعی در کالیفرنیای جنوبی شرکت کرد و در رشته زیست‌شناسی دریا به تحصیل پرداخت.

پل واکر/فیلم سریع و خشمگین

بقایای سوخته ماشین پورشه پل واکر و دوستش سال ۲۰۱۳

پل واکر/فیلم سریع و خشمگیناین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits