دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
پدری که به خاطر زخم جراحی قلب دختر ۴ ساله اش تتو زد!
8
اورلی بک که با نقص مادرزادی قلب متولد شد، اولین عمل جراحی قلب باز خود را تنها در ۳ روزگی انجام داد. وقتی پدرش متوجه شد که او از جای زخمش آگاه شده است، تصمیم گرفت یک سورپرایز ویژه برای او برنامه ریزی کند.

زمانی که لورن بک حدوداً در هفته 33 بارداری بود، فردی که سونوگرافی انجام می داد متوجه چیز عجیبی در مورد اندازه گیری قلب نوزاد شد. پس از آزمایش قلب ویژه قبل از تولد نوزاد، یک پزشک به لورن گفت که نوزادش تا زمانی که قلبش را جراحی نکند، نمی‌تواند به خانه برود.

تتوی پدر بخاطر عمل قلب دخترش

Everly Backe در آگوست 2017 در نزدیکی شیکاگو با مشکل قلبی پیچیده به دنیا آمد. او باید قبل از 1 سالگی سه عمل جراحی انجام می‌داد. اولین عمل جراحی فقط سه روز پس از تولدش انجام شد و قلبش به کوچکی یک گردو بود. آنها مجبور شدند برای چهارمین بار قفسه سینه او را باز کنند تا یک عفونت برطرف شود. ایوی یک زخم بزرگ روی سینه‌اش دارد که خانواده‌اش او را «زیپ» می‌خوانند.

اورلی که اکنون 5 ساله است، زخم‌های قابل توجهی بر روی سینه‌اش ناشی از جراحی‌ها دارد. مادرش که 37 سال دارد، اشاره کرد که اورلی بیشتر به آنها توجه می کند. او می تواند به شما بگوید، من این زخم را گرفتم زیرا پزشکان قلبم را درست کردند. من این خط زیپ را اینجا دارم.»

اما اورلی دیگر تنها کسی در خانواده‌اش نیست که «خط زیپ» دارد. پدرش، مت بک، که اکنون ۳۸ سال دارد، روی سینه‌اش خالکوبی کرد که شبیه جای زخم او است. او این کار را به‌گونه‌ای انجام داد که هرگاه به استخر یا ساحل می‌روند، او همیشه شخص دیگری را در نزدیکی خود داشته باشد که علامتی مشابه دارد. مت بیان کرد که قصدش این بود که از احساس تنهایی در تجربه‌اش جلوگیری کند.

تتوی پدر بخاطر عمل قلب دخترش

با دیدن خالکوبی، اولین واکنش اورلی این بود: بابا، چرا از من کپی می کنی؟

تتوی پدر بخاطر عمل قلب دخترش

سپس مادرش، لورن بک، به آن ملحق شد و روی مچ دستش خالکوبی کرد که خط EKG را با حروف اول فرزندانش در هر طرف نشان می داد.

تتوی پدر بخاطر عمل قلب دخترشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (8 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits