مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
سلبریتی رکوردار گینس٬ با خبر غافلگیر کننده ای طرفدارانش را خوشحال کرد!
2
پاریس هیلتون با خبر غافلگیر کننده ای که اخیراً اولین فرزندش به دنیا آمده است طرفداران را خوشحال کرد.

وارث هتل آمریکایی 41 ساله و همسرش، نویسنده آمریکایی، کارتر ریم، همچنین 41 ساله، ورود نوزاد پسر خود را از طریق جانشین اعلام کردند.هیلتون با عکسی شیرین در حالی که دست پسرش را گرفته بود، در اینستاگرامش نوشت: «تو قبلاً بیش از هر کلمه ای دوستش داری».

کارتر ریم / پاریس هیلتون

هیلتون گفت: ما بسیار هیجان زده هستیم که خانواده خود را با هم تشکیل می دهیم و قلب هایمان از عشق به پسر بچه مان منفجر می شود.هیلتون در نوامبر 2021 با ریم ازدواج کرد. این زوج 15 سال قبل از شروع قرار ملاقات در نوامبر 2019 با هم دوست بودند. آنها سه ماه بعد نامزد کردند.

کارتر ریم / پاریس هیلتون

هیلتون که یک سلبریتی قطبی و اغلب مورد تمسخر قرار می‌گیرد، به‌خاطر تأثیرگذاری بر احیای پدیده مشهور در دهه ۲۰۰۰، و برای چندین سال، یکی از چهره‌های عمومی در همه جا در جهان بود. او در رکوردهای جهانی گینس در سال ۲۰۰۷ به‌عنوان بیش‌ازحد ارزش‌گذاری‌شده‌ترین سلبریتی ظاهر شد، در حالی که فوربس او را در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ به‌عنوان بیش‌ازحد در معرض دید قرار داد. منتقدان در واقع نشان می‌دهند که او نمونه‌ای از این فرد مشهور است - نامی آشنا نه از طریق استعداد یا کار، بلکه از طریق ثروت به ارث رسیده. و سبک زندگی مجلل هیلتون شهرت رسانه ای خود را به یک برند همنام تبدیل کرده‌است که شامل ۱۹ خط تولید، ۴۵ بوتیک در سراسر جهان، و یک مجتمع مسکونی شهری در مانیل، فیلیپین است. خط عطر او به تنهایی تا به امروز بیش از ۲٫۵ میلیارد دلار درآمد داشته‌است. ورایتی در سال ۲۰۱۱ او را «کارآفرین میلیارد دلاری» نامید.

کارتر ریم / پاریس هیلتوناین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است