مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
بالا رفتن از پله ها با ویلچر رباتیک!
3
مزیت بالقوه بالا رفتن از پله برای میلیون ها نفری که از ویلچر استفاده می کنند، هیجان انگیز است. کاربر این ویلچرهای جدید می تواند با فشار دادن یک دکمه به روش های مختلف به ویلچر فرمان دهد.

این ویلچرها را می توان از یک صندلی استاندارد با چهار چرخ در تماس با زمین، به صندلی مرتفعی که فقط روی دو چرخ متعادل می شود، تبدیل کرد. این ویلچرهای هوشمند می توانند با چهار چرخ متحرک برای مانور در زمین های ناهموار، بالا رفتن از شیب ها یا بالا رفتن از حاشیه های 4 اینچی استفاده کنند.یک مهندس از بریتانیا یک ویلچر فوق العاده اختراع کرده است. صندلی جدید دن کامن نه تنها دارای سیستم چهار چرخ متحرک است، بلکه با فشار دادن یک دکمه می‌توان آن را تغییر داد. صندلی جدید که iBOT® نام دارد به کاربر امکان می‌دهد در صورت لزوم از پله‌ها بالا برود، بایستد و بدون زحمت از روی حاشیه‌ها حرکت کند.این صندلی همچنین دارای یک سیستم تاشو است که به کاربر اجازه می دهد iBOT® را با خود در ماشین خود ببرد، به این معنی که استقلال کامل تضمین شده است.

ویلچرهای هوشمند

iBOT® مطمئناً کارکردهای شگفت‌انگیزی را به کاربر ویلچر ارائه می‌دهد - با قیمتی مناسب. می توان امیدوار بود که در آینده بسیاری از ویژگی های iBOT® به صورت استاندارد در هر طراحی ویلچر گنجانده شود تا همه بتوانند از آنها بهره مند شوند. در اینجا کلیپ این ویلچر هوشمند را می توانید ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است