دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
راهنمای اخذ ویزا توریستی و مسافرتی جزایر سلیمان
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
جزایر سلیمان یکی از مجموعه جزایر بکر و زیبا در نواحی اقیانوس آرام می باشد. این جزایر دارای زیبایی های زیادی هستند و هر ساله توریستان زیادی را به سوی خود جذب می کنند. در این بخش با شرایط اخذ ویزای جزایر سلیمان آشنا می شوید.

اتباع ایرانی برای ورود به جزایر سلیمانی نیاز به دریافت ویزا دارند. شما برای ورود به این جزیره باید قبل از ورود به جزیره ویزا دریافت کنید. این کشور در ایران هیچ سفارتی نداشته و در تنها برخی از کشورها برای ورود به این کشور سفارتخانه دارند. شما می توانید در این بخش با شرایط اخذ ویزای جزایر سلیمان آشنا شوید.

ویزای توریستی جزایر سلیمان

نحوه اخذ ویزای جزایر سلیمان

همانطور که اشاره شد این کشور تنها در برخی از نقاط دنیا دارای سفارتخانه است. کشورهایی که دارای این سفارتخانه هستند شرایط بهتری برای مهاجرت و اقامت خواهند داشت. این نواحی در سال های اخیر نیز یکی از قطب های توریستی بوده به همین دلیل ویزای توریستی صادر می کند. شما می توانید در زیر با لیست کشورهای سفارتخانه دار آشنا شوید:

استرالیا
کوبا
بلژیک
اندونزی
فیجی
نیوزلند
گینه نو
تایوان

جزیره ونگونو در جزایر سلیمان

مدارک مورد نیاز برای ویزا جزایر سلیمان

دریافت ویزای این کشور ساده بوده و شما قبل از ورود به این کشور باید ویزای آن را داشته باشید. برای دریافت این ویزا نیاز به مدارک کمی دارید. مدارکی که برای دریافت ویزای این جزیره نیاز دارید، شامل موارد زیر هستند:

پاسپورت ۶ ماه اعتبار
دعوت نامه از جزایر سلیمان
عکس رنگی ۶.۴
رزرو بلیط هواپیما
نامه تمکن مالی و گردش ۳ ماه آخر حساب
فرم ویزای جزیره
اطلاعات شخصی
کارت شناسایی

سفر به جزایر سلیمان

راهنمای خرید بلیط:

همانطور که می دانید ویزای این کشور از نوع توریستی بوده و برای دریافت بلیط آن باید به دفاتر هواپیمایی مراجعه کنید. در حال حاضر هیچ گونه پرواز مستقیمی به این کشورها وجود ندارد. شما می توانید یکی از بهترین مسیرهای پروازی که ابوظبی است را برای سفر خود انتخاب نمایید. شما جهت کسب اطلاع دقیق از نحوه دریافت ویزای این منطقه می توانید به دفاتر مسافرتی مراجعه نمایید.

عکس جزایر سلیمان

معرفی جزایر سلیمان

این مجموعه جزایر در اقیانوس آرام واقع شده اند و زیبایی های گردشگری زیادی دارند. در این منطقه می توانید ۹۹۰ جزیره با زیبایی های خاص و ویژه را مشاهده کنید. طبیعت زیبا و آرام این جزایر موجب شده تا به یکی از بکرترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل شود. امروزه گردشگران زیادی برای جذابیت های توریستی به این نواحی سفر می کنند و درخواست اخذ ویزای جزایر سلیمان را دارند.

حتماً بخوانید:
چگونه برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم ؟

چگونه برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم ؟

ویزای توریستی کانادا با هدف گردشگری یا بازدید از اقوام و دوستان در کانادا صادر می شود.

پایتخت این مجموعه جزایر هونیارا بوده که از چند جزیره کوچک دیگر تشکیل شده است. آب و هوای این نواحی استوایی بوده و میزان بارندگی ها نیز بسیار بالا می باشد. این منطقه جذابیت های طبیعی و توریستی زیادی دارد. در این نواحی مهم ترین اقامتگاه های لوکس و گردشگری وجود دارند که شما از زیبایی آن بازدید خواهید کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits