دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
وضعیت ایستادن شما ویژگی های شخصیتیتان را نشان می دهد!
4
آیا با پاهای خود موازی یکدیگر می ایستید؟ یا پاها کمی از هم فاصله دارند؟ یا پاهای ضربدری؟ یا یک پا به جلو؟ خوانندگان زن مرد، بدانید موقعیت ایستاده شما در مورد شخصیت شما و افرادی که می شناسید چه می گوید!

در تست های شخصیتی قبلی خود، بررسی کردیم که چه ویژگی های شخصیتی بر اساس شکل بینی، شکل پا، طول انگشت، وضعیت خوابیدن، وضعیت نشستن، قهوه مورد علاقه، سبک راه رفتن و موارد دیگر آشکار می شود. امروز با یک تست شخصیتی دیگر بازگشته ایم که ویژگی های شخصیتی جالبی را بر اساس سبک ایستادن شما نشان می دهد. بله، چندین مطالعه رفتاری به این نتیجه رسیده اند که موقعیت پا شخصیت را آشکار می کند.

تست شخصیت شناسی / خود شناسی

وضعیت ایستاده شخصیت شماره 1: پاها موازی: اگر با پاهای موازی با یکدیگر می‌ایستید، شخصیت شما نشان‌دهنده تسلیم بودن یا احترام به اقتدار است. شما در هنگام صحبت با مردم، فرد بسیار مسلطی نیستید. شما تمایل دارید که موافق تر و شنونده خوبی باشید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما در مکالمه فاقد دانش یا اعتماد به نفس هستید. شما مطمئناً در ارتباطات خود دارای درایت هستید. ایستادن با پاهای موازی با یکدیگر نیز به آرامش خود در مواقعی که بیش از حد هیجان‌زده، ترس، عصبی و غیره هستید کمک می‌کند.

حالت ایستاده شخصیت شماره 2: پاها کمی از هم باز هستند: اگر پاها را کمی از هم باز کنید، شخصیت شما نشان دهنده تمایل به مقتدر بودن و فرمانبر بودن است. شما اعتماد به نفس و قاطعیت را تراوش می کنید. شما طوری ایستاده اید که به نظر می رسد سعی می کنید فضای بزرگ تری را اشغال کنید. شما نمی ترسید که حضور خود را در میان جمعیت احساس کنید. شما تمایل دارید نظر خود را با اعتماد به نفس بگویید و همچنین در موضع خود ایستادگی می کنید. افرادی که با پاهای کمی از هم باز ایستاده اند نیز در نحوه ارتباط خود کاملاً مسلط هستند. این موقعیت ایستاده یک موقعیت قدرتمند محسوب می شود. معمولاً در مردان یافت می شود، اگرچه زنان نیز این راه را نشان می دهند تا قدرت و تسلط را نشان دهند.

حالت ایستاده شخصیت شماره 3: یک پا به جلو:اگر با یک پا به جلو بایستید، شخصیت شما نشان دهنده راحتی و رضایت از خودتان و همچنین اطرافیانتان است. شما فضای بسیار آرامی دارید. شما در هماهنگی با درون خود زندگی می کنید. شما در لحظه حال زندگی می کنید. شما آشکارا احساسات و عواطف خود را نشان می دهید. در ارتباطات خود صادق خواهید بود. شما آن را سرراست نگه خواهید داشت و آنچه را که در ذهن دارید بیان خواهید کرد. افرادی که با یک پا به جلو می ایستند معمولا نشانه ای از علاقه یا جذابیت دارند. در یک محیط گروهی، احتمال بیشتری وجود دارد که فرد پاهای خود را به سمت فردی که بیشتر برایش جالب است یا جذبش می‌کند، نشانه می‌رود. با این حال، در صورت بی‌علاقگی به یک محیط خاص یا تمایل به ترک، به احتمال زیاد یکی از پاها را به سمت جلو قرار می‌دهد و پاها را به سمت نزدیک‌ترین خروجی می‌برد.

حالت ایستاده شخصیت شماره 4: پاها روی هم قرار گرفته اند: اگر با پاهای روی هم می‌ایستید، شخصیت شما نشان می‌دهد که بیشتر از حضور در جمع لذت می‌برید. ممکن است در مقابل احساسات و عواطف خود حالت دفاعی یا محافظ داشته باشید. گاهی اوقات، ممکن است در موقعیت ها یا مکالمات خاصی اعتماد به نفس نداشته باشید. شما گاهی اوقات نیز می توانید بسیار مطیع باشید. شما زود با غریبه ها درگیر نمی شوید. به احتمال زیاد در حضور افراد جدیدی که به گروه شما می آیند، پاهای خود را روی هم قرار می دهید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است