دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تاریخ و ساعت بازی والیبال آرژانتین و آمریکا اعلام شد !
1
والیبال آرژانتین و آمریکا / ساعت والیبال آرژانتین و آمریکا / زمان بازی والیبال آرژانتین و آمریکا / ساعت بازی والیبال آرژانتین و آمریکا / ساعت بازی والیبال آمریکا و آرژانتین

والیبال آرژانتین و آمریکا کی هست ؟

هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از ۱۵ خرداد در شهر‌های کوکورائه ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز می‌شود و با ۳۲ مسابقه در مدت ۶ روز تا ۲۰ خرداد پیگیری خواهد شد.

تاریخ والیبال آرژانتین و آمریکا

تاریخ بازی والیبال آرژانتین و آمریکا چهارشنبه 16 خرداد 1403 است.

والیبال برزیل و آلمان

ساعت والیبال آرژانتین و آمریکا

ساعت بازی والیبال آرژانتین و آمریکا 00:00 به وقت ایران خواهد بود.

تیم‌های ژاپن، ایران، برزیل، ترکیه، لهستان، بلغارستان، اسلوونی و آلمان این هفته در کوکورائه به مصاف یکدیگر خواهند رفت و کانادا، آرژانتین، ایتالیا، صربستان، آمریکا، هلند، فرانسه و کوبا در اوتاوا صف‌آرایی می‌کنند.

مردان والیبال ایران در هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ به ترتیب به مصاف ژاپن، برزیل، بلغارستان و ترکیه می‌روند.

در پایان هفته نخست، تیم ملی والیبال ایتالیا با چهار برد متوالی و کسب ۱۱ امتیاز صدرنشین شد و تیم اسلوونی نیز با چهار برد و ۱۰ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.

تیم ملی والیبال ایران نیز در هفته نخست چهار دیدار برگزار کرد و نتیجه بازی‌ها را به صربستان، ایتالیا، کوبا و آرژانتین واگذار کرد و در آخرین دیدار خود یک امتیاز کسب کرد.

هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از سه‌شنبه، ۱۵ خرداد آغاز می‌شود و تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود از ساعت ۱۳:۵۰ به مصاف ژاپن می‌رود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits