دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۴ میلادی
روشی راحت و بدون دردسر برای ثبت نام در هوش مصنوعی گوگل !
4
هوش مصنوعی گوگل (BARD) موتور جستجوی ارائه شده توسط گوگل است، که امکان وارد نمودن یک سوال یا جمله را فراهم می‌آورد و همچون چت جی پی تی به سوالات پاسخ خواهد داد.

به زبان ساده، هوش مصنوعی گوگل (BARD) موتور جستجوی ارائه شده توسط گوگل است، که امکان وارد نمودن یک سوال یا جمله را فراهم می‌آورد و همچون چت جی پی تی به سوالات پاسخ خواهد داد. درواقع هوش مصنوعی گوگل به نوعی موتور جستجو به حساب می‌آید و می‌تواند با استفاده از اطلاعات وب، پاسخ‌هایی با کیفیت بالا و بروز را به شما ارائه دهد. در توسعه و ارتقای این هوش مصنوعی، گوگل از داده‌ها و الگوریتم‌های ML برای توسعه‌ی سیستم‌ خود استفاده کرده است که این الگوریتم‌ها می‌توانند الگوها را تشخیص دهند، پیش‌بینی کنند و محتوای اصلی را تولید کنند. همچنین جالب است بدانید که در هنگام صحبت با هوش مصنوعی گوگل پاسخ‌ها را بر اساس زبان طبیعی، نیاز و سن مخاطب ارائه می‌دهد.

روشی راحت و بدون دردسر برای ثبت نام در هوش مصنوعی گوگل !

چطور از هوش مصنوعی گوگل استفاده کنم؟

برای استفاده از هوش مصنوعی گوگل می‌توانید روند زیر را طی کنید. در ابتدا وارد سایت https://bard.google.com شوید و روی Join waitlist کلیک کنید. سپس با یک حساب گوگل وارد سایت شوید. پس از این کار از آدرسbard-noreply@google.com یک ایمیل دریافت خواهید کرد، که عنوان آن You've been added to the waitlist است. پس از آن در لیست انتظار قرار می‌گیرید و زمانی که به منظور استفاده از گوگل بارد ،نوبت به شما برسد، یک ایمیل دیگر با عنوان It's your turn to try Bard برای شما ارسال خواهد شد. پس از طی این مراحل به راحتی همانند چت جی پی تی می‌توانید از این فناوری گوگل استفاده کنید. در این فضا امکان بیان صوتی سوال یا درخواست به زبان انگلیسی با کلیک روی دکمه میکروفون هم وجود دارد.

روشی راحت و بدون دردسر برای ثبت نام در هوش مصنوعی گوگل !این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits