دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
آموزش بسیار آسان نصب همراه بانک مسکن + فعال سازی
5
زمان مطالعه: 7 دقیقه
چگونه همراه بانک مسکن را نصب و فعال کنیم ؟ / آموزش نصب همراه بانک مسکن به زبان ساده ... با ما در دلگرم همراه باشید .

راهنمایی نصب و فعالسازی همراه بانک مسکن

همراه بانک مسکن یکی از نرم افزارهای ارائه شده توسط بانک مسکن در راستای ارائه خدمات بانکی به صورت الکترونیک به مشتریان بوده است. کاربر جهت استفاده از این نرم افزار نیاز به نسخه مد نظر همراه بانک مسکن جهت نصب بر روی گوشی تلفن همراه خود و سیستم رایانه داشته که بایستی به لینک دانلود این برنامه دسترسی یابد. همراه بانک مسکن یک نرم افزار هوشمند بوده که قابلیت های بانک مسکن را به صورت الکترونیک در اختیار مشتریان این بانک قرار می دهد.

از ویژگی های همراه بانک مسکن می توان به امنیت بالا، قابلیت انتقال پول و موارد دیگر اشاره کرد که همگی در یک بستر الکترونیک در اختیار افراد قرار گرفته است. بر همین اساس در این مقاله به معرفی همراه بانک مسکن و دانلود همراه بانک مسکن برای اندروید پرداخته خواهد شد. همچنین در ادامه مقاله نیز در ارتباط با دانلود همراه بانک مسکن برای آیفون و همراه بانک مسکن توضیح داده می شود.

معرفی همراه بانک مسکن

بانک مسکن یکی از بانک های دولتی با تعداد شعب متعدد در سراسر نقاط ایران بوده که به ارائه خدمات بانکی می پردازد. این بانک در راستای تحقق دولت الکترونیک، خدمات دهی هر چه بهتر و سهولت کاربران همراه بانک مسکن را توسعه داده است. این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه و همچنین سیستم رایانه بوده و کاربران زیادی دارد. بانک مسکن پیشرو خدمات الکترونیک بوده و برنامه های متعددی در این زمینه عرضه کرده است.

در معرفی همراه بانک مسکن می توان گفت که این نرم افزار یک اپلیکیشن ارائه دهنده خدمات بانک مسکن به صورت الکترونیک بوده که کاربران جهت استفاده از آن نیاز به اینترنت دارند. همراه بانک مسکن با ارائه خدماتی از قبیل پیشخوان، انتقال وجه، پرداخت قبض برق، آب و...، خرید شارژ و موارد دیگر موجب این شده تا افراد جهت برخورداری از برخی امور بانکی نیاز به مراجعه حضوری به بانک نداشته باشند.

از قابلیت های همراه بانک مسکن می توان به همگام سازی اطلاعات بین همراه بانک و اینترنت بانک اشاره کرد و همچنین قابلیت توسعه در بستر اینترنت بانک وجود دارد. محیط کاربری مناسب به همراه سرعت بالا از ویژگی های بارز برنامه همراه بانک بوده که در کنار امنیت حریم خصوصی باعث شده تا از این برنامه استقبال فراوانی شود. کاربران با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد این برنامه شده و از خدمات آن استفاده می کنند.

همراه بانک مسکن یک اپلیکیشن بومی توسعه یافته جهت انجام امور بانکی به صورت اینترنتی بوده که در نسخه های اندروید، آیفون، ویندوز و وب اپلیکیشن ارائه شده است. کاربران با دانلود این برنامه قابلیت نصب آن بر روی سیستم مورد استفاده خود را داشته که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد. ارائه همراه بانک مسکن موجب این شده تا وقت کمتری از مشتریان گرفته شود و خدمات بانکی با دقت و حجم بیشتری انجام گردد.

سامانه همراه بانک مسکن

دانلود همراه بانک مسکن برای اندروید

برنامه همراه بانک مسکن یک شعبه مجازی از بانک مسکن بوده که با ارائه خدمت 24 ساعته باعث رضایتمندی مشتریان شده است. بانک مسکن در راستای استفاده افراد اقدام به ارائه نسخه های مختلفی از همراه بانک مسکن کرده است. افراد دارای گوشی های هوشمند اندروید جهت نصب این برنامه نیاز به نسخه اندروید همراه بانک مسکن داشته که می توانند به راحتی به آن دست یابند.

دانلود همراه بانک مسکن برای اندروید از طریق سایت بانک مسکن به نشانی bank-maskan.ir امکان پذیر می باشد، کاربر جهت انجام این کار ابتدا نشانی ذکر شده را در مرورگر اینترنتی گوشی تلفن همراه خود وارد نموده و وارد صفحه اول سایت بانک مسکن می شود. در ادامه نیز در همین صفحه بر روی آیکون با نوشته Android کلیک خواهد کرد تا دانلود شروع شود.

یکی دیگر از راه های دانلود برنامه همراه بانک مسکن مراجعه به برنامه مایکت می باشد. مایکت یکی از سرویس های ارائه دهنده اپلیکیشن های اندروید بوده که در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد. در این روش فرد با ورود به مایکت در قسمت جستجو عبارت همراه بانک مسکن را سرچ نموده و به لینک دانلود این برنامه دسترسی خواهد یافت. همچنین قابل ذکر بوده که این برنامه در کافه بازار قرار نداشته و از این منبع قابل دانلود نیست.

همچنین فرد با مراجعه به سایت گوگل و جستجو در سایت های معتبر این قابلیت را داشته تا به لینک دانلود همراه بانک مسکن اندروید دسترسی یابد. در روش دیگر فرد این امکان را دارد تا با کلیک بر رو لینک قرار داده شده در زیر برنامه همراه بانک مسکن نسخه اندروید را به صورت مستقیم دانلود نماید.

سایت بانک مسکن

دانلود همراه بانک مسکن برای آیفون

انجام خدمات یکپارچه و فراگیر بانکی توسط همراه بانک مسکن امکان پذیر بوده و از این رو کاربران به دنبال دانلود نرم افزار همراه بانک مسکن می باشند. همراه بانک مسکن علاوه بر نسخه اندروید دارای نسخه آی و اس نیز بوده و قابلیت نصب بر روی گوشی تلفن همراه آیفون را دارد. کاربران گوشی آیفون جهت استفاده از خدمات این برنامه نیاز به دانلود آن داشته و بایستی پس از دانلود همراه بانک مسکن را بر روی گوشی خود نصب نمایند.

نحوه دانلود همراه بانک مسکن برای آیفون بدین صورت بوده که فرد از روش اول با استفاده از مرورگر سافاری وارد سایت مسکن به نشانی bank-maskan.ir شده و صفحه اول این سایت را مشاهده خواهد کرد. در ادامه در اواسط صفحه بر روی گزینه دریافت از سیبچه یا دریافت از آی اپس کلیک نموده و به صفحه دانلود این برنامه در هر یک از منابع منتقل خواهد شد.

یکی دیگر از راه های دانلود نرم افزار همراه بانک مسکن نسخه آیفون مراجعه به سایت گوگل با استفاده از مرورگر سافاری و جستجو بین سایت های معتبر می باشد. در این روش فرد بایستی بین سایت های معتبر جستجو کرده و به لینک دانلود دسترسی یابد. همچنین فرد این قابلیت را داشته تا ضربه بر روی لینک های قرار داده شده در جدول زیر به برنامه همراه بانک مسکن در منابع ارائه دهنده اپلیکیشن های آیفون دسترسی یابد.

نحوه نصب همراه بانک مسکن

نحوه نصب همراه بانک مسکن

بانک مسکن در راستای توسعه خدمات الکترونیک بانکی خود اقدام به ارائه برنامه همراه بانک مسکن نموده که با استفاده از آن به خدمات متنوع بانکی از قبیل انتقال وجه، اعلام موجودی و موارد دیگر دسترسی خواهد یافت. افراد جهت استفاده از خدمات این برنامه بایستی آن را دانلود نموده و بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایند.

دریافت نام کاربری و رمز عبور یکی از موارد فعالسازی همراه بانک مسکن بوده که فرد جهت ارائه برخی خدمات مانند انتقال وجه به آن نیاز خواهد داشت. مخاطب برای دسترسی به نام کاربری و رمز عبور بایستی به پیشخوان مجازی بانک مسکن از طریق لینک زیر وارد شده و مراحل ثبت نام را طی نماید. همچنین این قابلیت را داشته تا با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک مسکن نام کاربری و رمز عبور را دریافت نموده و استفاده کند.

نحوه نصب همراه بانک مسکن بدین صورت بوده که فرد پس از دسترسی به نسخه دانلود شده متناسب با دستگاه مد نظر خود این برنامه را راه اندازی کرده و وارد آن خواهد شد. کاربر در ادامه نیاز به این داشته تا کد ملی، شماره تلفن همراه و ایمیل خود را وارد نموده و مطابق تصویر زیر بر روی گزینه تایید ضربه بزند.

دانلود مستقیم همراه بانک مسکن - فعال سازی همراه بانک مسکن غیر حضوری - همراه بانک مسکن انتقال وجه - دانلود همراه بانک مسکن از کافه بازار - دانلود همراه بانک مسکن اندروید - دریافت نام کاربری و رمز عبور بانک مسکن - نام کاربری همراه بانک مسکن - ثبت نام همراه بانک مسکناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.8 از 5 (5 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits