دلگرم
امروز: جمعه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
هزینه عمل بینی با دکتر ضیغمی
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
در ادامه بنا داریم تا به هزینه عمل بینی با دکتر ضیغمی را بپردازیم و ببینیم که چه عواملی می توانند در تعیین هزینه جراحی بینی ایفای نقش کنند.

هزینه عمل همان فاکتوری است که افراد را به سمت جراحی سوق داده یا از انجام آن منصرف می کند. خیلی از متقاضیان اولین اولویت شان برای انتخاب یک جراح بینی ، میزان مبلغی است که او برای عمل جراحی در نظر گرفته است. اما آیا هزینه به تنهایی ملاک مناسبی برای ارزیابی و انتخاب پزشک می باشد ؟ اصلاً چه فاکتورهایی در تعیین مبلغ پرداختی بابت عمل بینی نقش دارند ؟ در ادامه بنا داریم تا به هزینه عمل بینی با دکتر ضیغمی را بپردازیم و ببینیم که چه عواملی می توانند در تعیین هزینه جراحی بینی ایفای نقش کنند.

انتخاب جراح بینی بر اساس هزینه

همان طور که در مقدمه اشاره شد ، افراد بسیاری هستند که با توجه به قیمت گفته شده از سوی جراحان مختلف ، یکی از آن ها را برای عمل بینی خود بر می گزینند. اما این نحوه گزینش به تنهایی برای یک پروسه حساس و مهمی همچون جراحی بینی نمی تواند مناسب باشد. برای جراحی بینی حدود قیمتی تعیین می شود که جراح با توجه به فاکتورهایی که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم ، هزینه را در این بازه تعیین کرده و به متقاضی اعلام می دارد. برای آن که بدانید مبلغی اعلامی از سوی جراح تا چه حد درست است لازم است از بازه تعریف شده آگاه باشید. اگر پزشک مورد نظر قیمت جراحی بینی را پایین تر از آن بازه بگویید ، بایستی نسبت به انتخاب ایشان کمی بیشتر تامل و تحقیق کنید. زیرا امکان دارد به جهت صرف نظر کردن از برخی مراحل دخیل در پروسه عمل ، هزینه آن نسبت به جراحان دیگر پایین تر شده است. از طرفی اگر مبلغ گفته شده از سوی او بسیار بالاتر از حد تعیین شده باشد نیز برای متقاضی قابل قبول نخواهد بود. پس هزینه که تنها یکی از ملاک های انتخاب جراح است بدین نحو می تواند به شما کمک کند. هزینه عمل بینی با دکتر ضیغمی بسیار مناسب می باشد. بدین صورت که شما با پرداخت هزینه ای معقول به یک نتیجه فوق العاده از عمل بینی دست پیدا می کنید.

فاکتورهای دخیل در تعیین هزینه جراحی بینی

برخی های تصور می کنند تمام پولی که بابت رینوپلاستی می پردازند ، حق الزحمه پزشک است. اما این تصور کاملاً اشتباه است. زیرا برای پروسه های جراحی ، یک تیم پزشکی به صورت هماهنگ و در کنار هم کار می کنند. لذا تمام آنان شایسته دریافت دستمزد خود می باشند. برای آن که راحت تر این مطلب را متوجه شوید در ادامه هر فاکتور را به طور جداگانه بررسی می کنیم.

حق الزحمه تیم پزشکی

تیم پزشکی شامل جراح بینی ، متخصص بیهوشی و پرستاران اتاق عمل می باشد. برای انجام عمل بینی هر یک از این افراد وظیفه ای بر عهده دارند. وظیفه متخصص بیهوشی تزریق دارو بیهوشی به بیمار است. نوع عمل بیهوشی خود در میزان هزینه پرداختی تفاوت ایجاد می کند. جراح بینی نیز همانطور که از اسمش پیداست مسئولیت انجام عمل جراحی بر دوش اوست. میزان تجربه و تخصص او ، تکنیک مورد استفاده جراح و دشواری عمل همگی فاکتورهایی هستند که پزشک برای معین نمودن مبلغ پرداختی آن ها را مد نظر قرار می دهد. پرستاران تاق عمل نیز به در طول پروسه عمل بینی به جراح کمک می کنند و در اتاق ریکاوری نیز از بیمار مراقبت به عمل می آورند. بدین نحو بخشی از هزینه جراحی بینی میان آنان تقسیم می شود.

صورتحساب مرکز درمانی

جراحی بینی ممکن است در بیمارستان یا کلینیک به انجام رسد. بر این اساس قسمتی از مبلغ عمل متعلق به مرکز درمانی است. هر چه آن مرکز اتقا عمل مجهز تری داشته باشد و از تجهیزات مدرن و بروز استفاده کند ، مطمئناً مبلغ بیشتری را دریافت خواهد کرد. البته دقت داشته باشد که بکارگیری نوین ترین ابزار جراحی نتیجه بسیار بهتر و مطلوب تری را برایتان حاصل می کند. علاوه بر آن پرسنل مربوطه نیز هرچه با تجربه تر و حرفه ای تر باشند نیز حقوق بالاتری نیز دارند.

نوع عمل جراحی بینی

هر فرد با توجه به نوع بینی اش ممکن است تحت عمل بینی گوشتی یا عمل بینی استخوانی قرار بگیرد. هر یک از آن ها به تکنیک خاص و تغییرات منحصر به فرد نیازمند هستند. مثلا امکان دارد برای جراحی بینی گوشتی جراح مجبور به استفاده از بافت پیوندی باشد. از این رو پروسه کمی دشوار می گردد و ممکن است مدت زمان ان نیز طولانی تر شوند. از طرفی دیگر برخی افراد برای اولین بار می خواهند عمل بینی انجام دهند ولی برخی دیگر برای عمل بینی ترمیمی اقدام نموده اند. جراحی بینی ترمیمی در قیاس با رینوپلاستی اولیه پیچیده تر بوده و به دقت بیشتری نیازمند است. از این رو هزینه ای که برای ان پرداخته می شود نیز بالاتر خواهد بود.

هزینه عمل دکتر ضیغمی

آیا هزینه عمل بینی برای همه یکسان است ؟

خیلی از متقاضیان جراحی بینی ، حتی آن هایی که به یک پزشک مشابه مراجعه نموده اند ، زمانی که هزینه عمل شان را با یکدیگر مقایسه می کنند متوجه می شوند که تا حدودی مبالغ پرداختی آنان متفاوت است. زیرا پروسه جراحی برای دو فرد به یک صورت نمی تواند انجام شود. بلکه جراح با توجه به ایرادات دماغ هر شخص تکنیک عمل و میزان تغییراتی را معین نموده و با توجه به سطح سلامتی او نیز نوع بیهوشی مشخص می کند. همچنین خواسته افراد از رینوپلاستی یکسان نیست و جراح باید هنگام طراحی پلن جراحی این نکته را نیز مد نظر قرار دهد. شما برای انجام عمل بینی توسط دکتر ضیغمی و اطلاع از هزینه عمل بایستی ابتدا به مطب ایشان مراجعه نمایید. پزشک با بررسی پیشینه پزشکی تان و معاینات انجام شده هزینه عمل بینی را ه شما می گوید ؛ سپس نحوه عمل و جزئیات ان را برایتان شرح می دهد تا بدانید که این مبلغ پرداختی بابت چیست و چگونه تعیین شده است. هزینه عمل بینی با دکتر ضیغمی در جلسه مشاوره به شما اعلام می گردد و مطمئن باشید که چنانچه از دستورات پزشک پیروی کنید ، با مناسب ترین قیمت به بهترین نتیجه می رسید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits