دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
اینترنت و مکالمه رایگان هدیه ایرانسل روز پدر اعلام شد
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ایرانسل، هدایای ویژۀ خود به مناسبت روز پدر را اعلام کرد. این هدایا شامل بستۀ اینترنت هدیه و بستۀ مکالمۀ هدیۀ ایرانسلی است.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، هدیۀ بستۀ اینترنت داخلی و مکالمۀ ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه کرده است.

هدیه ایرانسل روز پدر دو گیگابایت اینترنت داخلی

مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل می‌توانند ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ مصادف با روز پدر، بستۀ هدیۀ دو گیگابایتی اینترنت پرسرعت را فعال کنند.

فعال‌سازی این بستۀ هدیه، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

مهلت استفاده از این بستۀ اینترنت داخلی، پایان همان روز است.

اینترنت و مکالمه رایگان هدیه ایرانسل روز پدر اعلام شد

هدیۀ مکالمۀ ۵+۵۰

همچنین مشترکان ایرانسل می‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ ادامۀ آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.

این هدیه، از ۳ بهمن (روز مادر) تا ۲۶ بهمن (روز پدر) قابل فعال‌سازی و استفاده است. بستۀ مکالمۀ هدیۀ ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۱*۴۴۴۴* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ مکالمۀ پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

اینترنت و مکالمه رایگان، هدیه همراه اول به مناسبت روز پدر

همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع)، همراه اول طرح «دوشنبه سوری» بهمن ماه را به شکل ویژه برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و دارندگان سیمکارت انارستان برگزار می‌کند.

دوشنبه سوری ویژه این ماه که ظرف امروز ۲۵ بهمن ماه قابلیت فعالسازی از طریق شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴۱ مربع» را دارد، بسته‌های متنوع «اینترنت و مکالمه» رایگان را برای تمامی مشترکان در نظر گرفته است.

بسته‌های در نظر گرفته شده شامل اینترنت رایگان یک روزه از ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت و همچنین بسته‌های مکالمه رایگان درون شبکه و با تلفن ثابت از ۱۰ تا ۱۰۰ دقیقه است که به صورت تصادفی به مشترکان متقاضی استفاده از این طرح ویژه تخصیص می‌یابد.

تمامی مشترکان امکان انتخاب نوع بسته اعم از «اینترنت» که زمان مصرف آن از ساعت ۵ تا ۱۷ است یا «مکالمه» که زمان مصرف آن شش ساعت را خواهند داشت.

همچنین لازم به ذکر است، تمامی بسته‌های هدیه اینترنت دوشنبه سوری ویژه این ماه، در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه قابل استفاده است.

ترکیب بسته‌های هدیه اینترنت به شرح ۵۰۰ مگابایت، یک، دو، سه، چهار، پنج، ۱۰ و ۱۰۰ گیگابایت و ترکیب بسته‌های هدیه مکالمه نیز ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ دقیقه است که به صورت تصادفی پس از فعالسازی این طرح از طریق کددستوری مذکور، به مشترکان تخصیص داده می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.8 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits