مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
با این هدست میتوانید درد را احساس کنید!
2
در نمایشگاه فناوری، هدست OWOSkin به نمایش گذاشته شده است که در بازی ها به شما اجازه می دهد تا ضربه، نیش حشرات، درد ناشی از ضربه چاقو و گلوله را احساس کنید.

ما یک لباس لمسی VR را امتحان کردیم که تیراندازی و ضربه چاقو را در CES 2023 شبیه‌سازی می‌کند. دردناک ترین کاری که تا به حال در CES انجام داده ام. به طور عملی با OWO Second Questioning Haptic Gaming System. بارهای الکتریکی کوچکی را به بدن شما می رساند. (احساس تیراندازی، چاقو زدن) شما شدت را تنظیم کردید، اما اوه! هزینه 399 دلار است.

هدست واقعیت مجازی

بنابراین ممکن است از خود بپرسید، خوب، پس این لباس لمسی VR چیست و چرا در CES 2023 چنین سر و صدا ایجاد می کند؟ خوب، OWO ادعا می کند که این یک پوست دوم است که برای ایجاد بازی های VR بسیار فراگیرتر از طریق فناوری هیجان طراحی شده است. به این ترتیب، هنگام پوشیدن این کت و شلوار لمسی VR، می توانید احساسات رام (مثلاً وزش باد) و شدید (مثلاً ضربه خوردن به شکم) را احساس کنید.
وقتی برای قرار ملاقات با کت و شلوار لمسی واقعیت مجازی خود با OWO در مرکز همایش لاس وگاس حاضر شدیم، این اتفاق افتاد.اول از همه، یک نماینده OWO اندازه‌گیری‌های جیسون را گرفت تا مطمئن شود لباس لمسی VR او به درستی جا می‌شود. شما می توانید کت و شلوار را در طیف گسترده ای از اندازه ها از 2XS تا 4XL تهیه کنید.طبق وب‌سایت رسمی OWO، این تکه‌ها می‌توانند تا 30 حس از جمله شلیک گلوله با زخم خروجی، نیش حشرات، نیش شکم، ضربه زدن با دارت، کتک خوردن و غیره را ایجاد کنند.

هدست واقعیت مجازی

چیزی که OWO را از دیگر شرکت‌های کت و شلوار لمسی واقعیت مجازی متمایز می‌کند، فناوری Sensations آن است که 10 مکان در بدن از جمله بازوها را تحریک می‌کند.
یکی از نمایندگان OWO در سخنانی به ما گفت: «برخلاف سایر فناوری‌های لمسی که از ارتعاشات برای بازتولید تنها یک حس استفاده می‌کنند، OWO تنها شرکتی است که می‌تواند بی‌نهایت حس را بازتولید کند». شرکت لمسی واقعیت مجازی به این افتخار می‌کند که سس مخفی آن حس‌های ریز آن است – بسیاری از 30 تحریک آن از چندین مورد از آنها تشکیل شده‌اند.

هدست واقعیت مجازی

لباس لمسی VR OWO، با نام رسمی OVO Skin، در حال حاضر برای پیش‌سفارش در وب‌سایت رسمی موجود است. قیمت آن در حدود 425 دلار است.
در حال حاضر، فقط یک کت و شلوار آستین کوتاه موجود است، اما یکی از نمایندگان OWO به ما گفت که قصد دارند یک نسخه آستین بلند را در ماه های آینده عرضه کنند.
برنامه OWO با اندروید، iOS و حتی ویندوز سازگار است. OWO Skin دارای عمر باتری حدود هشت ساعت است. این لباس یک کابل USB-C در قسمت جیب دارد که به بسته باتری متصل می‌شود (بله، این به همراه لباس لمسی VR ارائه می‌شود). اگر کنجکاو هستید که چگونه OVO Skin با بازی‌های VR همگام‌سازی می‌شود، خوش شانس هستید، زیرا من پرسیدم. از بلوتوث استفاده می کند! یک نماینده OVO پاسخ داد.
من معتقدم که سیستم‌های بازی لمسی مانند OWO Skin سرانجام در سال‌های آینده به یکی از اصلی‌ترین بازی‌های VR تبدیل خواهند شد و به ما این امکان را می‌دهند که خطوط بین واقعیت و جهان‌های شبیه‌سازی شده را بیشتر محو کنیم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است