دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
ببینید مانی رهنما و بابک رهنما و بهاره رهنما با هم چه نسبتی دارند ؟
51
ببینید بابک رهنما با مانی و بهاره رهنما چه نسبتی با هم دارند ؟

نسبت فامیلی بابک و بهاره و مانی رهنما با هم چیست ؟ آیا هر سه باهم فامیل و آشنا هستند . در ادامه درباره نسبت فامیلی این سه هنرمند بیشتر توضیح داده ایم .

مانی رهنما، با نام اصلی شهرام، در تیر ۱۳۵۰ خورشیدی در نارمک تهران به دنیا آمد و خواننده پاپ ایرانی است . ایشان برای دومین بار در سال 1396 با صبا راد مجری برنامه های تلویزیونی ازدواج کرد،

نسبت فامیلی بابک و بهاره و مانی رهنما

بابک رهنما متولد 7 فروردین 1357 در تهران ، خواننده و آهنگساز می باشد . تحصیلکرده رشته فیزیک و شیمی می باشد که فعالیت خود را بعنوان کنسرت گذار و سپس آهنگساز شروع کرد و حالا بعنوان خواننده در انگلستان فعالیت می کند .

نسبت فامیلی بابک و بهاره و مانی رهنما

بهاره رهنما در سال ۱۳۵۲ در اراک متولد شد. او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم‌خانی نویسندهٔ مشهور سینما استاو پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

نسبت فامیلی بابک و بهاره و مانی رهنما

بابک پسر عموی مانی رهنما (خواننده) می باشد که در سال 1367 وقتی 10 ساله بود به همراه خانواده ایران را به مقصد لندن انگلستان ترک کرد. بابک و مانی پسر عمو میباشند و با بهاره رهنما نسبت فامیلی نداشته و صرفا تشابه فامیلی میباشد .این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (51 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits