دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ مارس ۲۰۲۴ میلادی
نحوه خرید سیم کارت تایلندی
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گاها به جای استفاده از سیمکارت ایرانی بهتر است از سیمکارت همان کشور استفاده کنید. در ادامه به معرفی سیمکارت های معتبر تایلندی می پردازیم.

از کجا سیم کارت تایلندی تهیه کنیم ؟

تایلند یکی از محبوب ترین کشور ها برای سفر میان ایرانی هاست. مانند همه کشور های دیگر؛ شما نیاز به تماس و اینترنت در این کشور دارید برای همین پیشنهاد ما تهیه کردن سیمکارت تایلندی است.

راهنمای خرید سیم‌کارت در تایلند

4 اپراتور معتبر در این کشور وجود دارد به نام های :

  1. AIS
  2. dtac
  3. Move True
  4. TOT

خرید سیم‌کارت در تایلند

4 اپراتور معتبر در این کشور وجود دارد به نام های : AIS ، dtac ، Move True و TOT . که البته پیشنهاد ما dtac است که علاوه بر پوشش عالی برای توریست ها مناسب تر است. در محل نزدیک به اقامتتان از فرودگاه های تایلندی می توانید با مراجعه به دفاتر این 4 اپراتور سیمکارت مد نظر خود را تهیه کنید . همراه داشتن پاسپورت و مقدار کافی پول را فراموش نکنید.

نکته جالبی که درباره سیمکارت های تایلندی وجود دارد این است که برای تماس گرفتن با ایران باید پیش شماره 0098 یا 00198 را وارد کنید که البته تفاوت هایی در این دو نوع پیش شماره وجود دارد.

اگر 0098 را بگیرید کیفیت صدای تماس شما بهتر خواهد بود و در صورتی که 00198 را بگیرید تماس شما کیفیت کمتری خواهد داشت ولی در عوض هزینه تماس شما کمتر خواهد بود!

separator line

حتماً بخوانید:
از کجا می توان سیم کارت مالزیایی خریداری کرد ؟

از کجا می توان سیم کارت مالزیایی خریداری کرد ؟

گاها به جای استفاده از سیمکارت ایرانی بهتر است از سیمکارت همان کشور استفاده کنید. در ادامه به معرفی سیمکارت های معتبر مالزیایی می پردازیم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits