دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۳ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ مارس ۲۰۲۴ میلادی
نحوه خرید سیمکارت عراقی
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گاها به جای استفاده از سیمکارت ایرانی بهتر است از سیمکارت همان کشور استفاده کنید. در ادامه به معرفی سیمکارت های معتبر عراقی می پردازیم.

از کجا باید سیمکارت عراقی خریداری کرد ؟

سالانه مسافرین زیادی از ایران وارد عراق می شوند. با اینکه شما می توانید در عراق از سیمکارت های ایرانی خودتان نیز استفاده کنید ، اما بد نیست نگاهی به سیمکارت های عراقی نیز بیندازید. دلیل آن هم واضح است چرا که هزینه رومینگ در عراق بسیار زیاد است پس اگر حتما نیاز به برقراری تماس و یا اینترنت دارید بهتر است سیمکارت عراقی تهیه کنید.

راهنمای خرید سیم‌کارت در عراق

3 اپراتور اصلی موجود در عراق عبارت اند از :

  1. آسیاسل
  2. زین
  3. کورک تلکام

خرید سیم‌کارت در عراق

اگر در ایام اربعین قصد پیاده روی به طرف کربلا را دارید می توانید در مرز ایران و عراق سیمکارت های اعتباری عراقی تهیه کنید که البته مدت محدودی فعال خواهند بود. اگر قصد سفر هوایی به عراق را دارید نیز در فرودگاه مقصد می توانید سیمکارت مورد نیازتان را خریداری نمایید.

حتما پاسپورت و مقدار کافی پول همراه داشته باشید و از آنجایی که ممکن است با نحوه فعالسازی سیمکارت ها آشنا نباشید بهتر است از فروشنده بخواهید تا سیمکارت شما را فعال و تنظیم کند.

separator line

حتماً بخوانید:
از کجا می توان سیمکارت ترکیه ای را خریداری کرد ؟

از کجا می توان سیمکارت ترکیه ای را خریداری کرد ؟

گاها به جای استفاده از سیمکارت ایرانی بهتر است از سیمکارت همان کشور استفاده کنید. در ادامه به معرفی سیمکارت های معتبر ترکیه ای می پردازیم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits