مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
نجات پرنده با پاهای یخ زده !
47
تا حالا زبونتون به لیوان یا ظرف بسیار سرد داخل یخچال چسبیده؟ پای پرنده ها هم ‏توی سرمای شدید ممکنه به میله های آهنی بچسبه!این مرد با نفس گرمش این پرنده را نجات می دهد.

مرد مهربان با نفس خود پرنده ای را که روی دروازه یخی گیر کرده نجات می دهد.گنجشک یک روز دیگر به لطف این مرد مهربان زندگی کرد تا پرواز کند.یک لحظه آنقدر شیرین که حتی یخ ترین قلب ها را آب کند. این ویدیو از مردی که گنجشکی را که روی یک تیر یخی گیر کرده آزاد می کند، روحیه شما را تقویت می کند.نلسون میلر، اهل آیداهو، این پرنده کوچک را در روز سال نو، زمانی که دمای هوا زیر صفر بود، پیدا کرد.نلسون میلر در روز سال نو گنجشکی را پیدا کرد که به یک میله یخی چسبیده بود و تصمیم گرفت این موجود بیچاره را نجات دهد.این پرنده پس از خیس شدن پاهایش در حین نوشیدن آب از آبخوری اسب و سپس فرود آمدن روی دروازه یخ زده گیر کرده بود.قادر به پرواز از دروازه نبود و در دمای انجماد گیر کرده بود.
نلسون با آمدن به نجات گنجشک، جانور بیچاره را گرفت تا جلوی بال زدن آن را بگیرد و شروع به دمیدن روی پای پرنده کرد.

نجات پرنده با پاهای یخ زده

پس از آزاد شدن، پرنده کوچولو توانست به دوردست پرواز کند، در حالی که نلسون پس از آن صدا کرد: برو پرنده کوچولو، برو جلو و پرواز کن.این کلیپ بزرگ‌ترین دلیل برای داشتن یک نفس گرم است!حتما ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (47 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است