دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
نامزدی جف بزوس میلیاردر و بنیانگذار آمازون با یک روزنامه نگار!
0
«جف بزوس» میلیاردر و بنیانگذار آمازون ۵۹ ساله و «لورن سانچز» روزنامه نگار ۵۳ ساله از اوایل سال ۲۰۱۹ پس از اعلام جدایی جف بزوس از همسر سابقش ، رابطه خود را آشکار کردند.

جف بزوس یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل شرکت آمازون است که از سال 1994 تاکنون این شرکت را رهبری می‌کند. او یکی از ثروتمندترین افراد جهان است و طبق آخرین آمارها، دارای دارایی‌هایی بیش از ۱۸۰ میلیارد دلاری است.

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

لورن سانچز نیز یک کارآفرین و مدیر ارشد اجرایی است که به عنوان مدیر عامل شرکت فیا (FIA) فعالیت می‌کند. او قبلاً در شرکت‌های مختلف فعالیت داشته و به عنوان یکی از زنان موفق و تأثیرگذار در عرصه کسب‌وکار شناخته می‌شود.

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

طبق گزارش مجله پیپل « جف بزوس » و « لورن سانچز» نامزد کرده اند.این زوج در حال حاضر در جنوب فرانسه در حال گذراندن تعطیلات هستند.

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

شرکت آمازون یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در زمینه تجارت الکترونیک و خدمات ابری است. این شرکت در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس و با هدف فروش کتاب آنلاین تأسیس شده است و در حال حاضر به یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در زمینه فروش محصولات اینترنتی، خدمات ابری و تولید دستگاه‌های الکترونیکی تبدیل شده است. آمازون در حال حاضر محصولات و خدمات متنوعی از جمله کتاب‌ها، لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی، لوازم شخصی، لوازم الکترونیکی، پوشاک، خودرو، آموزش، خدمات ابری و غیره را در سراسر جهان به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین، شرکت آمازون با خدمات ابری AWS (Amazon Web Services) نیز در زمینه فضای ابری و خدمات مربوط به آن، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های رایانش ابری شناخته می‌شود.

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازون

شرکت فیا (FIA) نیز یک شرکت بین‌المللی در زمینه خدمات مالی و بیمه است. این شرکت در سال ۱۹۶۳ به عنوان یکی از بخش‌های شرکت فیات (Fiat)تأسیس شد و در سال ۲۰۰۷ به شکل مستقل از شرکت فیات جدا شد. شرکت فیا در حال حاضر در بیش از ۴۰ کشور جهان فعالیت دارد و خدمات متنوعی ارائه می‌دهد، از جمله بیمه، سرمایه‌گذاری، خدمات مالی، مدیریت دارایی، سرمایه‌گذاری در بورس و غیره. شرکت فیا بیشتر به عنوان یک شرکت بیمه‌ای شناخته می‌شود و در زمینه بیمه خودرو، بیمه مسافرت، بیمه زندگی، بیمه سلامت، بیمه مسئولیت و غیره فعالیت می‌کند. همچنین، فیا به عنوان یک شرکتمالی مهم در بازار بورس نیز شناخته می‌شود.

جف بزوس/ میلیاردر و بنیانگذار آمازوناین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits