دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت!
4
ناتالی پورتمن Natalie Portman بازیگر هالیوود پس از خبرهای خیانت همسرش Benjamin Millepied با دختری جوان روز گذشته با حلقه ازدواجش در حال تماشای مسابقات تنیس فرانسه دیده شد و بسیار خوشحال بنظر می رسید.

گفته میشه این زوج باهم صحبت کردند و تصمیم گرفتند ازدواجشون و نجات بدن و اختلافات خودشون و حل کردند و ناتالی پورتمن همسرش را بخشیده.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

ناتالی در سال 2013 درباره زندگی خانوادگی خود صحبت کرد. بزرگترین چیزی که آموخته ام این است که فرزندپروری برای هر فرد یک تجربه کاملا متفاوت است.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

همه چیز عالی است، هیچ قانونی وجود ندارد منظورم این است که جدا از اینکه به فرزندتان صدمه نزنید. برخی از افراد تا پنج سالگی شیر می‌دهند و برخی اصلاً شیر نمی‌دهند.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

هیچ قاعده‌ای در مورد معنای فمینیست یا مادر خوب بودن وجود ندارد. برای برخی، بازگشت به کار درست است، برای برخی دیگر درست است که کار را به طور کامل متوقف کنند.»

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

یکی از نزدیکان این زوج در مورد وضعیت فعلی رابطه آنها به PEOPLE توضیح داد که پورتمن و میلیپید با هم هستند.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

این منبع گفت: او می داند که اشتباه بزرگی مرتکب شده است و تمام تلاش خود را می کند تا ناتالی او را ببخشد و خانواده آنها را در کنار هم نگه دارد. ناتالی زندگی اش را فوق العاده خصوصی نگه میدارد و قصد ندارد این موضوع را در رسانه ها پخش کند. بزرگترین اولویت او محافظت از فرزندان و حریم خصوصی آنهاست.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

این زوج اولین بار در سال 2009 پس از امضای قرارداد پورتمن برای ایفای نقش در فیلم Black Swan با هم آشنا شدند، در حالی که Millepied برای طراحی رقص فیلم استخدام شد. او این تجربه را در طول مصاحبه SiriusXM Town Hall به یاد آورد و توضیح داد که این آشنایی رویایی است.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانت

من با شوهرم در آن فیلم ملاقات کردم، بنابراین فکر می‌کنم در سرزمین رویایی بودم. مثل اینکه او به من رقصیدن را یاد می‌داد. می‌دانی، یکی از آن داستان‌های عاشقانه... قطعاً هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده بود. . زیبا بود. این زوج در آگوست 2022 سالگرد 10 سالگی ازدواج خود را جشن گرفتند.این زوج با هم پدر و مادر پسر 12 ساله دختر 6 ساله هستند.

ناتالی پورتمن بی خیال از خبرهای خیانتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (4 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits