دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
آموزش نحوه ایجاد حساب وکالتی در بانک سینا
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با توجه به قوانین جدیدی که شرکت های خودروسازی جهت فروش محصولات شان تصویب کرده اند، مردم برای خرید خودرو باید حتما یک حساب وکالتی ایجاد کرده و وجه مورد نیاز را به آن واریز نمایند.

راهنمایی آموزش نحوه ایجاد حساب وکالتی در بانک سینا

به منظور مشارکت مشتریان در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، امکان وکالتی کردن حساب بانک سینا به‌صورت غیرحضوری با مراجعه به وب‌سایت https://vbank.esinabank.ir یا سایت اصلی این بانک به نشانی https://sinabank.ir میسر شده است.
فرایند کار در این سامانه این‌گونه است که مشتریان بانک سینا پس از ورود به سامانه وکالتی کردن حساب، می‌توانند لیست حساب‌های خود را که امکان وکالتی کردن دارند، مشاهده و حساب خود را جهت وکالتی کردن، به منظور خرید خودرو در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی و... انتخاب و از این خدمت بهره ببرند.
سپس لازم است مشتریان با انتخاب نام بانک سینا و ثبت شماره حساب ‌و شبای خود در سامانه مرتبط به نشانی https://esalecar.ir فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند.

سامانه وکالتی نمودن حساب های بانک سینا

نحوه افتتاح حساب وکالتی بانک سینا

متقاضیان با وارد کردن آدرس vbank.esinabank.ir در سایت گوگل می توانند صفحه سامانه وکالتی کردن حساب بانک سینا را مشاهده نمایند.

متقاضیان پس از ورود به سامانه وکالتی کردن حساب بانک سینا و وارد کردن کد ملی، شماره موبایل و کد امنیتی وارد صفحه شخصی خود می شود.

پس از آن کاربر می بایست مراحل اعتبار سنجی، ثبت حساب وکالتی بانک سینا و تایید کردن قوانین و مقررات را انجام دهد تا بتواند فرایند حساب وکالتی بانک سینا را به پایان برساند.

فرم افتتاح حساب وکالتی بانک سینا

یکی از مدارک لازم و ضروری برای افتتاح حساب وکالتی، فرم افتتاح حساب وکالتی بانک سینا یا همان فرم معرفی نامه می باشد. تمامی افراد برای ایجاد حساب وکالتی باید ابتدا این فرم را از یکی از کارگزاری های بورس دریافت کرده و پس از تکمیل اطلاعات فرم به شعبه مورد نظر مراجعه نمایند و حساب خود را وکالتی کنند.

فرم افتتاح حساب وکالتی بانک سینا شامل اطلاعاتی در خصوص اطلاعات شخصی و شناسنامه ای، اطلاعات شغلی و محل کار و همچنین اطلاعات مالی (متوسط درآمد متقاضی، املاک و دارایی ها) می شود که این فرم می بایست به صورت دقیق و با دقت تکمیل شود. پس از افتتاح حساب وکالتی بانک سینا لازم است شماره حساب وکالتی متقاضی در سایت ایبیگو ثبت گردد تا از این حساب بتوان برای انجام معاملات بورسی استفاده کرد.

separator line

حتماً بخوانید:
آموزش بسیار آسان افتتاح حساب وکالتی در بانک توسعه تعاون

آموزش بسیار آسان افتتاح حساب وکالتی در بانک توسعه تعاون

با توجه به قوانین جدیدی که شرکت های خودروسازی جهت فروش محصولات شان تصویب کرده اند، مردم برای خرید خودرو باید حتما یک حساب وکالتی ایجاد کرده و وجه…این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits