alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۶ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
معرفی بهترین متخصص قلب و عروق
1
زمان مطالعه: 8 دقیقه
همان طور که می دانید قلب انسان از جمله مهم ترین عضو برای حیات است که به همین دلیل لازم است که افراد به طور دوره ای برای بررسی عملکرد و وضعیت سلامت قلب و عروق خود به بهترین متخصص قلب و عروق مراجعه کنند تا از هر گونه اختلال در قلب و نحوه نادرست پمپاژ…

دلایل مختلفی وجود دارد که افراد به دنبال ویزیت و مراجعه به یک بهترین متخصص قلب هستند. از افراد بدون علائم گرفته تا مبتلایان به بیماری های قلبی و عروقی، به پزشکان و متخصصین قلب و عروق هم در جهت پیشگیری و هم درمان بیماری های قلبی مراجعه می کنند. فاکتورهای زیادی وجود دارد که هنگام انتخاب هر پزشکی، به خصوص پزشکی که بسیار در زمینه درمان و تشخیص عالی و حرفه ای باشد، باید وقت بیشتری را صرف کنید.

زیرا در صورتی که قلب انسان به خوبی عمل نکند، سایر اعضاء بدن به مرور زمان دچار مشکلات جدی شده و از همه بدتر ممکن است مشکلات قلبی و عروقی به مغز و عملکرد آن آسیب بزند. بنابراین معرفی بهترین متخصص قلب و عروق و یک دکتر قلب می تواند نقش مهمی در سلامت کل بدن دارد.

اما یک متخصص حرفه ای چه ویژگی های خاص و برتری باید داشته باشد که سایر متخصصین قلب و عروق فاقد این شرایط و ویژگی هستند؟ در این مقاله به توضیح مهم ترین ویژگی های دکتر قلب تهران و بهترین متخصص قلب می پردازیم

بهترین دکتر متخصص قلب
بهترین دکتر متخصص قلب

بهترین دکتر قلب تهران

اصطلاح "بیماری قلبی" اغلب با اصطلاح "بیماری قلبی عروقی" به جای یکدیگر استفاده می شود و هر دو یک مفهوم کلی را به مخاطب می رساند. بیماری قلبی عروقی به طور کلی به شرایطی گفته می شود که رگهای خونی باریک یا مسدود شده منجر به حمله قلبی، درد قفسه سینه (آنژین) یا سکته شود. سایر بیماری های قلبی، مانند مواردی که بر عضله، دریچه ها یا ریتم قلب شما تأثیر می گذارند، نیز از انواع دیگر بیماری های قلبی محسوب می شوند.

در صورت نیاز داشتن به یک متخصص قلب، باید شخصی را پیدا کنید که بیمارانی مشابه شما را قبلا درمان کرده باشد و تجربه کافی در امر قلب و عروق داشته باشد. دکتر صابری همدانی متخصص قلب یکی از بهترین افراد در زمینه قلب و عروق می باشد که اگر به دنبال یک متخصص قلب تهران می گردید، پیشنهاد و توصیه ما این است که برای یکبار هم شده، برای ویزیت دکتر صابری اقدام کنید تا از سلامت قلب خود آگاه شوید.

اولین قدم برای بهبود سلامت قلب، ایجاد یک رابطه عالی بین پزشک و بیمار می باشد که برای انتخاب این فرد باید تحقیق کافی انجام دهید و شناخت خوبی از عملکرد متخصص داشته باشید.

بیماری و ناراحتی قلبی
بیماری و ناراحتی قلبی

ویژگی های یک پزشک قلب و عروق خبره

  1. بسته به محل زندگی خود، ممکن است صدا متخصص قلب خوب در تهران یا متخصصین با سابقه متوسط را بشناسید و مجبور به انتخاب یکی از آن ها شوید. در یک شرایط غیر اضطراری شما می توانید تحقیق جدی تری را در رابطه با شناخت متخصصین قلب انجام دهید و یا شخصی را مانند دکتر صابری همدانی که یکی از بهترین متخصص قلب در تهران می باشد را انتخاب کنید و با او ارتباط خوبی را برقرار کنید.
  2. اعتبار و سابقه متخصص قلب را بررسی کنید، هرچه متخصص شما بیماران و مراجعین بیشتری داشته باشد و بتواند در همان ویزیت اول مشکلات جسمانی شما که مربوط به قلب و عروق می شود را تشخیص دهد، یک متخصص قلب خود در تهران به شمار می آید و می توانید به راحتی برای درمان به او مراجعه کنید.
  3. متخصص قلب و عروق باید بعد از ویزیت بیمار، آزمایشات لازم و تست های مربوط به تعیین وضعیت قلب و عروق بیمار را انجام دهد، یک پزشک متخصص و حرفه ای در زمینه قلب هیچ گاه قلب از اطمینان یافتن از عوارض و مشکلات قلب، حدس های خود را به بیمار نمی گوید تا موجب نگرانی او و مشکلات جسمی دیگر نشود، زیرا استرس می تواند وضعیت قلب را بدتر کند.
  4. بعد از بررسی نتایج آزمایش و انجام معاینات فیزیکی لازم بر روی بیمار، در صورت نیاز و مشاهده مشکل جدی در ناحیه قلب و عروق؛ متخصص قلب یک پرونده پزشکی برای بیمار تشکیل می دهد. در این پرونده مجموعه آزمایشات و تست هایی که انجام شده، نتایج معاینات فیزیکی بیمار، دوره درمان و وضعیت سلامت فعلی بیمار باید به طور دقیق ذکر شود. اهمیت پرونده پزشکی در این است که اگر بیمار به دلیل تغییر مکان زندگی یا ... تصمیم به تعویض دکتر خود گرفت، این پرونده پزشکی می تواند گزارش کامل و مفید از وضعیت بیمار را ارائه دهد.
  5. بهتر است برای انتخاب و معرفی بهترین متخصص قلب و عروق تنها به توصیه و پیشنهادات دوستان و اطرافیان خود اکتفا نکنید زیرا ممکن است نیازهای افراد دیگر به متخصص قلب با نیازهای شما متفاوت باشد و متخصص قلب نتواند بیماری شما را به نحو احسنت تشخیص دهد. بنابراین به متخصصی مجرب و دارای مهارت و تجربه کاری بالا مراجعه کنید تا پروسه درمان را به طور کامل طی کنید.

نکاتی که یک متخصص حرفه ای باید به آن توجه کند

متخصص قلب و عروق نباید اولین راه درمان را عمل های جراحی در نظر بگیرد و بهتر است با درمان دارویی شروع کند. در واقع جراحی ناحیه مهمی مانند قلب باید آخرین گزینه انتخابی برای پزشک متخصص قلب و عروق باشد و زمانی آن را به فرد توصیه کند که دیگر راه های درمانی بر روی بیمار تاثیری نداشته باشد.

زیرا در بسیاری از مواقع تغییر سبک زندگی و استفاده از چند دارو با دوز کم می تواند استرس و فشارهای زندگی را که منجر به درد در ناحیه قلب و قفسه سینه شده است را کاهش دهد.

پزشکی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی می کنید و تا آخر عمر در صورت بروز ناهنجاری در ناحیه قلب و ریه بتوانید به او مراجعه کنید و بدون نگرانی از جهت نداشتن وقت کافی پزشک یا عدم رسیدگی با دقت و وقت کافی، به او مراجعه کنید و در مورد سلامت خود سوال بپرسید.

دکتر صابری همدانی متخصص قلب با سابقه و تجارب کاری بالا، با دقت تمامی مشکلات ناشی از ناهنجاری های موجود در قفسه سینه و ریه ها را بررسی کرده و در تمامی مراحل درمان بیمار در کنار او خواهد بود و از این جهت شما می توانید به صورت آزادانه ناراحتی هایی که موجب درد شده است را با او مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان، بیماری خود را درمان کنید.

تاثیر جنسیت بیمار در بیماری های قلبی

شاید تصور کنید که بیماری های قلبی و عروقی هیچ ربطی به جنسیت افراد ندارد و برای همه به یک میزان اتفاق می افتد. اما قابل ذکر است که جنسیت بیمار بسیار مهم است، زیرا حمله های قلبی که رخ می دهد و علائم بیماری در بانوان و آقایان متفاوت است و علت آن واکنش های مختلف بدن در عامل هایی مانند قند، فشار خون بالا، استرس و .... می باشد.

بسیاری از متخصصین به این مواردی که هرچند در نگاه اول جزئی به نظر می رسد توجهی نمی کنند و یک نوع دارو و راهکار را به همه پینشهاد می کنند، انتخاب یک متخخص خوب قلب در تهران از مهم ترین نکات و مواردی است که باید وقت و زمان کافی برای آن صرف کنید و بعد از ملاقات پزشک در مورد این که تا چه اندازه در زمینه سلامت بانوان آموزش دیده است.

پرسنل و پرستاران بیمارستان

خیلی از مواقع افراد به دلیل بد رفتاری پرسنل یا پرستاران، به دلیل عدم احساس امنیت و آرامش در محیط کلینیک یا بیمارستان، پزشک متخصص قلب و عروق خود را عوض می کنند زیرا کادر پشتیبانی و پرسنل و کادر درمان به همان اندازه ای که یک پزشک در روند بهبودی شما تاثیر گذارد، برای درمان و مراقبت از شما مهم هستند و اگر نتوانید ارتباط خوبی با آن ها برقرار کنید یا در صورتی که بعد از تماس و مراجعه به کادر درمان با بد رفتاری مواجه شوید و به پرسش های شما با روی باز پاسخ ندهند، ممکن است دچار استرس، عصبانیت و ... شوید که برای سلامت قلبتان بسیار مضر است.

معرفی بهترین متخصص قلب و عروق
سلامت قلب

جمع بندی

توصیه قطعی ما برای معرفی بهترین متخصص قلب و عروق به شما، جناب دکتر رضا صابری همدانی متخصص قلب و عروق است که با داشتن کادر درمان و پرسنلی خوش رو که به همان میزان پزشک، به شما توجه می کنند و با وقت و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند.

پس معطل نکنید و در صورتی که اطرافیانتان دچار بیماری های قلبی شده اند، دکتر صابری همدانی را به آن ها معرفی کنید تا عزیزانتان در صحت و سلامت کامل در کنار شما اوقاتشان را بگذرانند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits