دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
مشاجره بعد از اعلام خبر بارداری نامزد ۲۹ ساله آلپاچینو ! / از تست ژنتیک تا محدود شدن روابط آلپاچینو!
4
به گزارش دیلی‌میل، پس از انتشار خبر بارداری «نور الفله» نامزد ۲۹ ساله ستاره سینمای هالیوود «آلپاچینو»، اکنون شایعاتی مبنی بر مشاجره آن‌ها در رسانه‌ها منتشر شده است.

هفته گذشته آلپاچینو افشا کرد که زمانی که متوجه شده است که نور شش ماهه باردار است برای اطمینان پیدا کردن از آن که آیا او پدر واقعی فرزند نور است او را وادار به انجام تست ژنتیک کرده است سپس منبعی نزدیک به این زوج در مصاحبه با دیلی‌میل افشا کرد که آلپاچینو اجازه دیدار با بسیاری از دوستان نزدیکش را ندارد چرا که نور نامزد ۸۳ ساله‌اش را از ادامه ارتباط با آن‌ها منبع کرده است.

آلپاچینو/بازیگر مرد آمریکایی

به نقل از این منبع نزیک از جمله افرادی که آلپاچینو دیگر اجازه دیدار با آن‌ها را ندارد لوسیلا سولا است، لوسیلا و آلپاچینو در گذشته به مدت هشت سال (۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸) باهم رابطه‌ای عاشقانه داشته‌اند که پس از جدایی تصمیم گرفتند تا همچنان به عنوان دوست‌های معمولی باهم در ارتباط باشند اما نور پس از جدی شدن رابطه‌اش با آلپاچینو، به لوسیلا اخطار داد تا هرگز برای دیدار با نامزدش به خانه آن‌ها نرود و همچنین تنش‌هایی بین آن‌ها رخ داده است.

آلپاچینو/بازیگر مرد آمریکایی

نور همچنین «کامیلا مورون» دختر لوسیلا که آلپاچینو پدرخوانده او محسوب میشود را از آمدن به خانه آلپاچینو و دیدار با پدرخوانده‌اش منبع کرده است.

آلپاچینو/بازیگر مرد آمریکایی

آلپاچینو که پدرخوانده هنرپیشه و مدل ۲۵ ساله آمریکایی کامیلا مورون محسوب میشود و در طی سال‌های گذشته همانند دختران بیولوژیکی خود از او مراقبت کرده است دیگر حق دیدار با او را ندارد!
به گفته برخی منابع، آلپاچینو کامیلا را در سال ۲۰۱۷ به لئوناردو دی‌کاپریو معرفی کرد و باعث دوستی آن‌ها شد.

آلپاچینو/بازیگر مرد آمریکایی

آلپاچینو/بازیگر مرد آمریکاییاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (4 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

لیلا | ۱ سال پیش
ال پاچینو نمونه بارز سر پیری و معرکه گیری 🙃🙃🙃
0
0

hits