دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
مراسم ازدواج زیباترین شاهدخت عرب و نامزدش شیخ مانع!
70
بنا بر خبرهای منتشرشده در نشریات نزدیک به خانواده سلطنتی دبی، شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم اماراتی که به شاهزاده خانم دبی معروف است، قرار است به زودی با شیخ مـانـع بن محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم ازدواج کند.

شیخه مهره که اخیرا از دانشگاهی در لندن با مدرک روابط بین‌الملل فارغ‌التحصیل شده است، مشارکت فعالی در رویدادهای اجتماعی دارد و در نمایشگاه‌ها، نمایش‌های مد و حتی مراسم اهدای جوایز فعالانه شرکت می‌کند.

مراسم ازدواج زیباترین شاهدخت عرب

او همچنین به‌دلیل فعالیت‌های بشردوستانه و اجتماعی‌اش شناخته می‌شود. مواردی مانند پایداری محیط‌ زیست، توانمندسازی زنان، سازمان‌های خیریه و ارتقای استعدادهای محلی بخشی از موضوعات مورد توجه او است.

مراسم ازدواج زیباترین شاهدخت عرب

شیخه مهره متولد ۲۶ فوریه ۱۹۹۴ است و ظاهرا علاقه‌مند به سینما است و همچنین به حیوانات، به‌ویژه شاهین و اسب علاقه دارد. داماد آینده هم به گواه رسانه‌های اجتماعی علائق مشترکی با شاهزاده خانم دارد.

شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم

داماد، پسر شیخ محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم و شیخه مدیه بنت احمد بن جمعه آل مکتوم، یک سوارکار ماهر است و گفته می‌شود علاقه‌مند به سفر، اسکی و ماهیگیری است.

مراسم ازدواج زیباترین شاهدخت عرب

شیخ مانع بن محمد آل مکتوم یک کارآفرین بسیار موفق با مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌های متنوع است که شامل تجارت البرادا، فناوری دبی، شرکت توسعه املاک جی‌سی‌آی (GCI) و گروه شرکت‌های ام‌ام (MM) می‌شود. دارایی‌ها و املاک تجاری او در سرتاسر دبی گسترده است و او روابطی دوستانه‌ای باشخصیت‌های شناخته‌شده‌ای مانند نواک جوکوویچ، تنیسور، و آرتورو ویدال، فوتبالیست، حرفه‌ای دارد.

شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم

مراسم ازدواج آنها دو روز دیگر برگزار می شود و طبق شنیده ها فقط از قسمت مردانه تصاویری منتشر می شود. 🥴

شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (70 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits