دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
مدلی با لباس یک مجسمه در فستیوال کن!
23
السا هاسک با یک استایل متفاوت از جدیدترین کالکشن برند ویکتور اند رالف در فستیوال کن حضور پیدا کرد .

السا هاسک با یک استایل متفاوت از جدیدترین کالکشن برند ویکتور اند رالف در فستیوال کن حضور پیدا کرد . این لباس‌ها با طراحی اوانگارد و خاص نمایی از لباس یک مجسمه ایجاد میکنن .ایرینا شیک هم با این استایل از برند گوچی به یک مهمانی در کن رفت که نیاز به گفتن نیست که سر و صدای زیادی به پا کرد😮‍💨

مدلی با لباس یک مجسمه در فستیوال کن

السا آنا سوفی هاسک (به انگلیسی: Elsa Anna Sofie Hosk) (زادهٔ ۷ نوامبر ۱۹۸۸) یک مانکن اهل سوئد است، که برای چندین برند موفق از جمله دیور، دولچه و گابانا، آنگارو، اچ اند ام، لیلی پالیتزر و گس کار کرده‌است. او برای نمایش‌های مد سالیانه شرکت ویکتوریا سکرت با نام تجاری ویکتوریا سکرت فشن شو در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ ظاهر شد.

مدلی با لباس یک مجسمه در فستیوال کن

در سال ۲۰۱۵، السا هاسک به عنوان یکی از ۱۰ فرشتگان ویکتوریا سکرت اعلام شد. همچنین او بسکتبالیست حرفه‌ای است.

مدلی با لباس یک مجسمه در فستیوال کن

السا هاسک در سوئد بزرگ شد. زمانی که ۱۳ ساله بود، پدرش با پیشنهادی برای مدلش در دوران دبیرستان عکس‌های خود را به بنگاه‌های مختلف مدلینگ در سوئد فرستاد، و از سن ۱۴ سالگی شروع به مدلسازی کرد. از دوران نوجوانی (هنگام دبیرستان) پیشنهادهایی برای مدل بودن داشته‌است، اما ترجیح می‌داد ابتدا دوره دبیرستان را به پایان برساند.

مدلی با لباس یک مجسمه در فستیوال کن

پس از فارغ‌التحصیلی، او تصمیم گرفت به دنبال شغلی در لیگ بسکتبال زنان سوئدی برود و در آن تا حد حرفه‌ای پیشرفت کند، اما به دلیل اینکه در سوئد این ورزش جایگاه ویژه‌ای ندارد وی تصمیم گرفته‌است تا استعدادش را در دنیای مد محک بزند. السا هوسک گفته است می‌خواهد همچنان به ورزش ادامه دهد چون که اینکار باعث می‌شود آمادگی بدنی‌اش حفظ شود. پس از بازی بسکتبال حرفه‌ای به مدت دوسال، شروع به مدل‌سازی (برای همیشه) آغاز کرد، و برای این شغلش به زودی به نیویورک نقل مکان کرد.

مدلی با لباس یک مجسمه در فستیوال کناین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.9 از 5 (23 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits