دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
مدارس ایرانی در دبی با گرید خوب با دو متد آموزشی !
2
در این مطلب با ما همراه باشید تا اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید شما را با محیط مدارس ایرانی در دبی آشنا کنیم .

مدارس ایرانی در دبی

یک کاربر در فضای مجازی به معرفی مدارس ایرانی در دبی پرداخته است او اینگونه نوشت: اول گفتم مدارس ایرانی رو بگم.من بنا به تحقیقاتی که کردم بهترین مدرسه ایرانی رو آداب دیدم .گریدش goodهستش ولی توقع نداشته باشید مثل good مدارس غیر ایرانی دبی باشه دیگه. دو سیستم آموزشی داره international و ایرانی . یعنی international کامل کلاس ها به زبان انگلیسی و متد IB و با سیلابس درسی و کتب انگلیسی متفاوت از ایران تدریس میشه و ادامه تحصیل در دانشگاه های دبی امکان پذیر هستش. متد ایرانی هم که کلا عین ایران و کتب و امتحانات و سیلابس درسی همه ایرانی و مدارک ایرانی و ادامه تحصیل با مدارک ایرانی هم امکان پذیر هست. بیشتر برای کسانی هستش که می خوان برگردن ایران.


من از لحظه تعطیل شدن فیلم گرفتم ببینید عین مدارس ایران می مونه و فقط فرقش یکم بزرگتر بودن و یکم امکانات جانبی و زبان انگلیسی و البته بچه ها رو به اردو ها و سمینارهای خیلی خوبی میبرن ولی اگر سطح زبان فرزند شما خوب هست و تو آزمون ورودی می تونه قبول بشه بهتره مدارس غیر ایرانی بره.

اینجا تو تمام مدارس دبی باید ۳تا زبان یاد بگیرن
عربی
انگلیسی
فرانسه
هزینه سالانه برای مقاطع مختلف فرق می کنه و حدودی از ۵۰۰۰درهم تا ۱۵۰ هزار درهم متغییر هستش بنا به مدرسه و گرید اون مدرسه.
مدرسه آداب متوسط این عدد رو میگیره
در دبی مدارس ایرانی با تفکیک جنسیت هم هستن ولی آداب مختلط هستش🙃
لیست مدارس ایرانی دبی و شارجه :
مدرسه خدیجه کبری-مدرسه توحید-مدرسه الاتحاد-مدرسه سلمان فارسی-مدرسه ایرانیان-مدرسه شارجه دبیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits