دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
نحوه ورود و ثبت سوال در سامانه مجیب spch.ir (مجیب.com)
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه مجیب، ورود به سامانه مجیب، نحوه ثبت سوال در سامانه مجیب،سامانه مجیب spch.ir (مجیب.com) . سلملنه مجیب چیست ،

ورود به سامانه مجیب

سامانه مجیب اولین پاسخگوی رایگان به سوالات رایانه ای، بدون نیاز به حساب کاربری است. در این سامانه می توانید پاسخ به سوالات و حل مشکلات رایانه ای خود را بدون ساخت حساب کاربری و کاملا رایگان بدست آورید. البته امکان ارتباط آنلاین با کارشناسان و تعمیر از راه دور سیستم شما نیز تحت شرایطی فراهم شده است.

سامانه مجیب

ویژگی ها و خدمات سامانه مجیب

سامانه مجیب خدمتی از مجموعه اس پی سی اچ است، شما از طریق وبسایت www.SPCH.ir و یا اپلیکیشن تلفن همراه مجیب، می‌توانید به این سامانه متصل شوید و با کارشناسان این حوزه ارتباط داشته باشید. استفاده از سامانه مجیب برای شما از سه طریق امکان پذیر خواهد بود:

  1. شما می‌توانید بدون نیاز به حساب کاربری و یا پرداخت هزینه‌ای، به تالار سوالات سامانه مجیب بروید و سؤالات و مشکلات رایانه‌ ای خود را مطرح نمایید. کارشناسان مجیب حداکثر تا 8 ساعت، پاسخ سؤال شما را به صورت رایگان خواهند داد. بدین صورت شما به راحتی می‌توانید پرسش‌های خود را بپرسید و جواب‌های قطعی و درست دریافت نمایید.
  2. علاوه بر پاسخ رایگان به سؤالات، سامانه مجیب به گونه‌ای طراحی شده است که شما بتوانید در مواقع ضروری که زمان را نباید از دست بدهید و نیاز دارید در همان موقع مشکل رایانه‌ ای خود را برطرف نمایید و در این زمینه فقط نیاز به راهنمایی دارید، با کارشناسان مجیب چت آنلاین داشته باشید و مشکل سیستم خود را بیان نمایید تا با راهنمایی کارشناسان و متخصصان، سؤال و یا مشکل را برطرف کنید.
  3. روش سوم که برای اولین بار در ایران اجرایی شده است، در دوره ای مانند عصر کرونا بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از وظایف اصلی سامانه مجیب محسوب می‌شود، بر طرف کردن مشکل رایانه ‌ای شما از راه دور و به صورت غیرحضوری، در کمترین زمان و بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف، به بهترین شکل، ممکن می‌باشد. شما با مراجعه به سامانه مجیب کنترل رایانه خود را به متخصصان مجیب می‌سپارید تا مشکل نرم افزاری شما را از طریق ریموت کنترل بر طرف نمایند. برای چت آنلاین با کارشناسان و تعمیر از راه دور، نیاز به ایجاد و فعالسازی حساب کاربری است و این خدمات با تعرفه بسیار اندک صورت می پذیرد. همچنین امکان ثبت نام و ورود با سامانه امتا نیز میسر شده است.

شما همچنین می‌توانید در کنار سامانه مجیب به یک مرکز جامع فایل که جزء یکی از بزرگ‌ترین مراکز دانلود رایگان و خرید فایل‌ها محسوب می‌شود، دسترسی پیدا کنید، تازه‌ترین اخبار فناوری‌ ایران و جهان را در سایت خبری خارق مطالعه نمایید، برای تمامی سیم کارت‌های خود شارژ مستقیم و بسته اینترنت تهیه کنید، برای سرمایه خود امکان ایده‌ پردازی داشته باشید و یا برای ایده‌های ناب خود، سرمایه‌های مناسب بیابید. اینها خدمات اس پی سی اچ است که در کنار یکدیگر به مردم ایران خدمات رسانی می کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است