مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
مایکروسافت یک ژاکت زشت کریسمس را منتشر کرد!
0
مایکروسافت هرساله به افتخار کریسمس، لباس‌هایی با موضوع جشن را عرضه می‌کند.

در سال 2022، این شرکت به اصطلاح "ژاکت زشت" را با تصویر Skrepysh، دستیار تعاملی سابق در برنامه های مجموعه Microsoft Office معرفی کرد.قیمت ژاکت زشت با اسکرپیش ۷۵ دلار است. در سال 2021، مایکروسافت ژاکت "زشت" مشابهی را منتشر کرد که به Minesweeper اختصاص داشت.‌

مایکروسافت یک ژاکت "زشت" کریسمس را منتشر کرد

به نظر می رسد ژاکت های زشت برای تعطیلات یک روند مشخص در اوایل سال 2010 باشد، اما این امر مایکروسافت را از معرفی یکی از محصولات بسیار خوب منصرف نکرده است. برای قیمت “پایین” 75 دلار در فروشگاه کالای ایکس باکسشما می توانید یک ژاکت جشن بگیرید که شامل دستیار OG Microsoft Office Clippy است که برای شما (و هر کسی که به ژاکت شما نگاه می کند) “تعطیلات مبارک” را آرزو می کند.

مایکروسافت یک ژاکت "زشت" کریسمس را منتشر کرد!

در حدود 20 سالی که از مرگ آرام کلیپی می گذرد، نوستالژی در بین مردم آنقدر ایجاد شده است که به یاد بیاورند چه زمانی از منگنه دستی مایکروسافت متنفر بودند. این شرکت حتی در سال 2021 طرفداران خود را به 20000 لایک دعوت کرد تا Clippy را به نسخه مدرن آفیس بازگرداند. این توییت در حال حاضر بیش از 166000 لایک دارد.در هر صورت، 75 دلار احتمالاً برای یک ژاکت انیمیشن کامپیوتری قدیمی زشت از دوران CD-ROM کمی زیاد است. اما شما می توانید با پول خود هر کاری که می خواهید انجام دهید. حداقل کلیپی در دنیایی که به درستی از خدمات او قدردانی می کند، شانس دوباره ای برای زندگی پیدا می کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است