دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
مانیکور میکرو فرنچ چگونه است؟
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ترند مانیکور میکروفرنچ رویای مینیمالیست ها : مانیکور میکرو فرنچ، شکل مدرن و شیک تر مانیکور فرنچ است که به دلیل ظرافتی که دارد روی ناخن های کوتاه هم به خوبی قابل اجراست.

سالها قبل مانیکور فرنچ یا فرنچ ناخن ترند بسیار پرطرفداری شده بود، در طول گذر سالها انواع مختلف مانیکور فرنچ وارد دنیای مد شدن از جمله، فرنچ دیپ، دابل فرنچ و فیلیگران.
جدید ترین ترند مانیکور فرنچ که تفاوت زیادی با فرنچ کلاسیک دارد، میکرو فرنچ است. میکرو فرنچ فرنچ ناخن تکامل یافته و مدرن است که تنوع و جذابیت بسیار زیادی دارد.

مانیکور میکرو فرنچ

مانیکور میکرو فرنچ چیست؟

مانیکور میکروفرنچ نسخه مدرن و مینیمالیستی مانیکور فرنچ است که در آن نوک ناخن ، پایه ناخن یا هر دو با خطوری بسیار ظریف تزئین می شوند.
شما میتوانید رنگ ناخن را طبیعی نگه دارید و فقط یک خط سفید باریک روی نوک ناخن بکشید یا این که از انواع رنگهای مختلف برای مانیکور ناخنتان استفاده کنید و حتی خطوطی را در پایه ناخن بکشید.

عکس از مانیکور میکرو فرنچ

ناخن کاری خلاق به نام هریت وستمورلند تصمیم گرفت به جای فرنچ ناخن از روش ابداعی خودش میکورفرنچ برای مشتریانش استفاده کند ، این طراحی ها به سرعت جای خود را در بین خانم ها پیدا کرد و پرطرفدار شد.

مزایای مانیکور میکروفرنچ

میکروفرنچ برای مینیمالیست ها یا افرادی که ناخن های طبیعی و کوتاه دارند انتخاب بسیار مناسبی است زیرا برای اجرای آن نیازی به طول زیاد ناخن ندارید.
میکروفرنچ در عین مینیمالیست و ظریف بودنش ، باکلاس و پیچیده است و به شما آزادی و انتخاب بسیار زیادی از بین طرح های ظریف و جسورانه میدهد.
خوبی میکروفرنچ است که به راحتی روی ناخن های کوتاه هم قابل اجرا است.
این طرح همه کاره را میتوانید هم با استفاده از لاک ناخن های کلاسیک اجرا کنید هم با ژلیش ناخن . هم میتوانید روی ناخن های طبیعی کوتاه اجرایش کنید هم روی اکستنشنهای بلند.

زیبایی و فواید مانیکور میکرو فرنچ

ناخن میکرو فرنچ شیک و ساده است و هم برای محل کار و هم مهمانی کاربرد دارد.
نوار نازک سفید یا رنگی که ناخن شما را خیلی ساده و شیک می آراید.
اگر میخواهید میکروفرنچ شما جسورانه تر مباشد میتوانید از رنگ های نئون و روکش های فلزی به ویژه در فصل بهار و تابستان استفاده کنید.
از آنجا که خطوط میکرو فرنچ بسیار نازک هستند به راحتی دیده نمی شوند و بهتر است در امتداد لبه های ناخن روی پایه رنگ خنثی کار شوند.

ترند مانیکور میکروفرنچاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


مطالب مرتبط
hits