مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
مانکن ربات انسان نمای جدید لویی ویتون که به شکل یک هنرمند معروف ژاپنی است!
1
لویی ویتون از یک ربات انسان نما به شکل یک هنرمند معروف ژاپنی برای یکی از مغازه های خودش به عنوان مانکن استفاده کرده است، واقعا تماشایی است.

اگر در مورد Yayoi Kusama کنجکاو هستید، ارزش رفتن به نیویورک را دارد، جایی که می توانید این هنرمند را در حال نقاشی نقاط معروف خود در ویترین فروشگاه Louis Vuitton در خیابان پنجم ببینید. اما خیلی هیجان زده نشوید زیرا این کوساما واقعی کوساما نیست ... بلکه روباتی است که ظاهراً با حرکات و گریم های فوق واقع گرایانه خود سرها را می چرخاند و ترافیک را متوقف می کند.

مانکن ربات انسان نمای جدید لویی ویتون

همکاری جدید بین هنرمند ژاپنی و گروه کالاهای لوکس - که منجر به تولید بیش از 450 قطعه از جمله کیف، عطر و مربی شد - دومین بار است که این برندهای بزرگ با یکدیگر همکاری می کنند. در لابلای آنلاین می‌گوید: «تجلیل از هنر، جسارت و مهارت، نقاط نقاشی شده کوساما، نقطه‌های فلزی، نقطه‌های بی‌نهایت و گل روان‌گردان، جهان لویی ویتون را زنده می‌کند. در همین حال، یک فضای پاپ آپ ویتون در منطقه Meatpacking نیویورک – پوشیده از نقطه های بی نهایت از کف به طبقه که بازتاب آثار نصب آینه کاری شده در اتاق Infinity این هنرمند است – نیز به مجموعه جدید کوساما اختصاص داده شده است.
این هنرمند که اکنون در دهه 90 زندگی خود است و به طور داوطلبانه در یک بیمارستان روانی زندگی می کند. او در مصاحبه اخیر گفت. : «من هر روز نقاشی می کشم. من به خلق دنیایی در هیبت زندگی ادامه خواهم داد و همه پیام های عشق، صلح و جهان را در بر می گیرد.»

مانکن ربات انسان نمای جدید لویی ویتون

مانکن ربات انسان نمای جدید لویی ویتون

در اینجا کلیپی از این ربات انسان نما را می توانید ببینید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است