alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۲۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی
ماجرای مرگ مشکوک خانم مربی بدنسازی
3
دوشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷
جسد حلق‌ آویز شده ی زن جوانی در یک باشگاه ورزشی در تهران : خودکشی یا قتل ؟

همزمان با مرگ مشکوک یک مربی بدنسازی و ادعای شوهرش مبنی بر خودکشی وی، بازپرس جنایی دستور تحقیقات برای رمزگشایی از این پرونده را آغاز کرد.

اواخر بهمن امسال گزارش حلق‌آویزی زن جوانی در یک باشگاه ورزشی در تهران به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل شده و جسد زن جوان را که داخل باشگاه ورزشی حلق‌آویز شده بود، پیدا کردند.

در بررسی‌های اولیه اینطور به‌نظر می‌رسید که زن جوان خودکشی کرده است اما خانواده او این موضوع را رد کرده و گفتند: دخترمان مهوش بسیار سرزنده و شاد و سالم بود و هیچ دلیلی برای خودکشی نداشت. او مربی بدنسازی بود و امکان ندارد با روحیه‌ای که داشت دست به خودکشی بزند.

در حالی که خانواده مهوش چنین ادعایی داشتند تیم جنایی در تحقیقات پی بردند که زن جوان از سه ماه قبل با شوهرش اختلاف داشته و جدا از هم زندگی می‌کردند.بدین ترتیب شوهر مهوش به دستور بازپرس مصطفی واحدی برای تحقیقات احضار شد. مرد جوان گفت: 3 سال قبل خیلی اتفاقی با همسرم آشنا شده و بعد از مدتی ازدواج کردیم.

مهوش کمی عصبی بود. حتی یکبار با چاقو به من حمله کرد و یکبار هم با سیم برق می‌خواست خفه‌ام کند. من که جانم را در خطر می‌دیدم سه ماه قبل بعد از آخرین دعوا خانه را ترک کرده و به خانه مادرم رفتم.

او ادامه داد: در این مدت از او بی‌خبر بودم تا اینکه بعد از سه ماه مهوش با من تماس گرفت و اصرار کرد او را ببینم. می‌گفت اگر مرا نبیند دست به خودکشی می‌زند. با اینکه قلبا به این دیدار راضی نبودم اما طبق خواسته مهوش به دیدارش آمدم.او به من گفت به باشگاه بیا.

به‌خاطر کرونا باشگاه خلوت بود و کسی به آنجا نمی‌رفت وقتی به باشگاه رسیدم با جسد حلق‌آویز او مواجه شدم.به‌دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات برای رازگشایی از مرگ مرموز زن جوان ادامه دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (3 رای)  
  • منبع
  • روزنامه ایران
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits