دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
لئو نامزدش را به مادرش معرفی کرد!
4
به گزارش پیج‌سیکس، شب‌گذشته لئوناردو دی‌کاپریو به همراه مادرش و نامزد جدیدش «نیلام گیل» سوپرمدل ۲۸ ساله بریتانیایی حین ترک هتل «چیلترن فایرهاوس» در لندن دیده شدند.

در تصاویری که به صورت اختصاصی برای رسانه پیج‌سیکس فرستاده شده است، درحالی که لئو با پوشیدن ماسک و کلاه سعی در مخفی ماندن از دید پاپاراتزی‌ها را داشت اما نیلم و مادر ۸۰ ساله دیکاپریو بدون هیچ پوششی باهم از هتل خارج شدند.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

هفته گذشته در پی برگزاری فستیوال فیلم کَن در فرانسه، دیکاپریو برای اکران فیلم «قاتلان ماه کامل» در این فستیوال حضور داشت، نیلم نیز برای شرکت در فرش قرمز کَن در هتل مارتینز اقامت داشت، به نقل از منابعی نزدیک آن‌ها در طول برگزاری فستیوال کَن باهم آشنا و به دوستان بسیار صمیمی تبدیل شده‌اند‌.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

این منبع همچنین ادعا کرد رابطه آن‌ها هنوز جدی نیست و بیشتر شبیه به دو دوست هستند اما لئو شب گذشته نیلم را به مادرش معرفی کرد!

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

در طی یک سال گذشته پس از جدایی دی‌کاپریو از کامیلا مورونو او با مدل‌های بسیاری دیده شده است اما جدی‌ترین رابطه او در طول این چندماه اخیر دوستی با جیجی حدید سوپر مدل مطرح امریکایی بوده است.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

رابطه آن‌ها در طی چند ماه اَخیر بارها دچار فراز و نشیب‌های بسیاری بوده، در دسامبر ۲۰۲۲ منبعی نزدیک به جیجی حدید به پیج سیکس گفت: جیجی اون انرژی که مدام دنبال لئو باشه نداره، روتین زندگی لئو خیلی متفاوته و جیجی حوصله این تغییرات نداره.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

زندگی شخصی دی‌کاپریو مورد پوشش گسترده رسانه‌ها قرار گرفته‌است. او به ندرت مصاحبه می‌کند و نسبت به زندگی خصوصی خود کم صحبت می‌کند، اما موضوع اصلی چندین مقاله بوده‌است که جزئیات کامل رابطه‌هایش با زنان ۲۵ ساله یا کمتر را پرداخته‌اند.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

دی‌کاپریو در سال ۱۹۹۹ با ژیزلی بینچنی، مدل برزیلی، آشنا شد و تا سال ۲۰۰۵ با او قرار می‌گذاشت. او از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ با بار رافائلی، مدل اسرائیلی، رابطه عاشقانه داشت. در این مدت او با شیمون پرز، رئیس‌جمهور اسرائیل ملاقات کرد و از شهر زادگاه رافائلی، هود هشارون دیدن کرد. در سال ۲۰۰۵، صورت دی‌کاپریو هنگامی که مدلی به نام آرتا ویلسون در یک مهمانی هالیوود با یک بطری شکسته به سرش ضربه زد، به شدت آسیب دید. ویلسون مجرم شناخته شد و در سال ۲۰۱۰ به دو سال زندان محکوم شد.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

او از ژوئیه ۲۰۱۳ تا دسامبر ۲۰۱۴ و سپس در سال ۲۰۱۷ با تونی گارن، مدل آلمانی، قرار می‌گذاشت. دی‌کاپریو از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۲ با کامیلا مورون، مدل و بازیگر آرژانتینی-آمریکایی در رابطه بوده‌است.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

دی‌کاپریو صاحب یک خانه در لس آنجلس و یک آپارتمان در بتری پارک سیتی است. او در سال ۲۰۰۹ جزیره‌ای به نام بلکادور کی را در قطعهٔ بلیز خریداری کرد—که قرار است در آن یک اقامتگاه زیست‌محیطی افتتاح کند.او در سال ۲۰۱۴ محل اقامت اصلی داینا شور در پام اسپرینگز، کالیفرنیا که توسط دونالد وکسلر طراحی شده‌است را خریداری کرد.

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریو

نیلام گیل/لئوناردو دی‌کاپریواین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits