دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
قیمت ساندویچ پانل های با کیفیت در سال 1402 نباید از متری 500 هزار تومان کمتر باشند مگر اینکه ساندویچ پانل های بی کیفیت و دست دوم را خریداری کنید.

هزینه ساخت یک سازه صنعتی، سوله، ساختمان و ... با ساندویچ پانل گران تر از مصالح سنتی مثل آجر و سیمان است. هزینه بالاتر استفاده کردن از ساندویچ پانل های سقفی و دیواری در سازه ها عیب نیست و از نظر زمان در اجرا و نهایی شدن پروژه صرفه جویی می شود.

تنها مزیت بکاربردن ساندویچ پانل ها در سازه ها خرید زمان و صرفه جویی در سایر هزینه ها نیست. بلکه این محصولات نوین ساختمانی سال ها بعد بازیافت می شود و مثل آجر و سیمان نخاله ساختمانی به جا نمی گذارد.

قیمت ساندویچ پانل یا پانل ساندویچی به موارد مختلفی بستگی دارد و میدانیم که این بستگی دارد خیلی جواب دقیقی برای هزینه سفارش و خرید ساندویچ پانل نیست ولی در نظر بگیرید که:

 • متراژ سفارشی
 • سفارش به کارخانه یا واحدهای فروشنده
 • جنس ورق های رویه و زیره
 • رنگ و پوشش ورق ها
 • کیفیت فوم عایق میانی
 • حجم فوم عایق
 • زیبایی های ساندویچ پانل
 • و ...

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

پس تمامی موارد بالا و خیلی از موارد دیگر در هزینه تمام شده ساندویچ پانل ها موثر هستند. حال اگر سفارش ساندویچ پانل از کارخانه تولید کننده ساندویچ پانل در مشهد باشد و یا از شهرهای دیگر ایران نیز می تواند هزینه ها را متفاوت کند.

هزینه های جابجایی و ... نیز از محل کارخانه تا پروژه نیز موثر هستند.

قیمت ساندویچ پانل های با کیفیت در سال 1402 نباید از متری 500 هزار تومان کمتر باشند مگر اینکه ساندویچ پانل های بی کیفیت و دست دوم را خریداری کنید.

نرخ های ساندویچ پانل های مختلف براساس سانتی متر و جنس ورق ها

قیمت ساندویچ پانل 10 سانتی آلومینیوم چقدر است؟ ساندویچ پانل های 10 سانتی متری که ورق رویه و زیره آن از جسن آلومینیوم باشد هزینه ای بین 500 تا 900 هزار تومان دارند.

قیمت ساندویچ پانل دیواری 5 سانتی چقدر است؟ هزینه های پانل های دیواری پنج سانتی متری نیز متفاوت است و بین 600 تا 800 هزار تومان است.

قیمت ساندویچ پانل ارزان چقدر است؟ ساندویچ پانل های بی کیفیت و دست دوم را نیز می شود با هزینه های کمتری نسبت به ساندویچ پانل های سفارش و نو خریداری کرد و قیمت آنها در بازه 90 هزار تومان تا 300 هزار تومان برای هر متر مربع خواهد بود.

قیمت ساندویچ پانل ۳ سانتی چقدر است؟ ساندویچ پانل های 3 سانتی متری نیز هزینه های مختلفی دارند و بسته به اینکه برای په پوششی و چه جایی استفاده شود می تواند متفاوت باشد. هزینه های ورق ها نیز در این مدل های پانل با این قطر متفاوت است.

قیمت پانل ساندویچ پیش ساخته چقدر است؟ این سوال تقریبا جوابش در بالا داده شده است و تمامی ساندویچ پانل ها پیش ساخته هستند و فقطط در محل پروژه نصب می شوند.

قیمت ساندویچ پانل دیواری 5 سانتی چقدر است؟ این قطر ساندویچ پانل ها نیز بسته به موارد مختلف بین 500 تا 900 هزار تومان است.

ساندویچ پانل پلی یورتان ارزان ٤٦٠٠٠تومان موجود است؟ برای اطلاع دقیق در مورد این سوال که در گوگل مطرح می شود حتما با واحد مشاوره فروش 05136228800 تماس بگیرید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد چقدر است؟ هزینه های ساندویچ پانل ها در مشهد متفاوت است و پیشنهاد میکنیم برای خرید به خیابان پیامبر اعظم در مشهد بروید و از مجموعه بارون و نمونه ها در محل فروشگاه دیدن کنید.

آدرس کارخانه تولید پانل: ایران، مشهد، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (میثاق)، آیت الله هاشمی رفسنجانی ۳۴/۱

قیمت ساندویچ پانل سقفی چقدر است؟

قیمت پانل ساندویچی سقفی برای پوشش سقف ها نیز به تمامی موارد بالا بستگی دارد. و البته ساندویچ پانل های سقفی براساس منطقه ای که استفاده می شود و تعداد قله ها و فاصله قله ها نیز می توانید متفاوت باشد.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

پانل سقفی بهترین پوشش برای سازه های صنعتی و ساختمان ها است. پانل سقفی انواع مختلفی دارد و هر کدام می تواند هزینه های مختلفی برای ساختن سازه ها صرفه جویی کند.

قیمت روز ساندویچ پانل سقفی چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت روز ساندویچ پانل های سقفی با توجه به نوسانات ارز هزینه ها باید روزانه محاسبه شود.

اگر لازم بود در مورد ساندویچ پانل های سقفی بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم به وبسایت مرجع ساندویچ پانل های ایران مراجعه کنید.

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

قیمت ساندویچ پانل سردخانه نیز براساس دمایی که می خواهد تامین شود و قطر ساندویچ پانل سردخانه ای محاسبه می شود و هزین های بین 450 هزار تومان تا یک میلیون تومان دارد.

قیمت ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل های کلین روم نیز یکی از مهم ترین مدل های پانل های تولیدی در کارخانه های تولید ساندویچ پانل ها هستند. این ساندویچ پانل ها نیز براساس عومل مختلفی هزینه های مختلفی خواهند داشت.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

ساخت و ساز در منطقه های مختلف شهرها هزینه های مختلفی دارد و این هزینه ها براساس منطقه مشخص می شود و دقیقا همین ساختار در شهرک های صنعتی و جاهایی که می خواهید سازه های صنعتی بسازید وجو دارد.

لیست قیمت ساندویچ پانل متر مربع را می توانید از وبسایت بارون بررسی کنید.

قیمت ساندویچ پانل دیواری

قیمت ساندویچ پانل دیواری نیز براساس متراژ هر پانل که زیبایی آنها یعنی کیپ درز بودن یا نبودن محاسبه می شود و بارون یکی از بهترین تکنولوژی های ساخت پانل های دیواری شیک و زیبا را برای سازه شما دارد.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری چقدر است؟ قیمت ساندویچ پانل های دیواری برای هر متر مربع بین 500 تا 960 هزار تومان است.

ارتباط تولید کننده ساندویچ پانل با قیمت ساندویچ پانل

تولید کننده های مختلفی در ایران اقدام به راه اندازی خط تولید های ساندویچ پانل کرده اند و احتمالا هزینه ها و کفیت های مختلفی دارند ولی ما به شما بهترین تولید کننده ساندویچ پانل را معرفی می کنیم.

کافی است ساندویچ پانل + شهر را سرچ کنید در گوگل و بهترین کارخانه تولید کننده ساندویچ پانل را خواهید یافت. برای مثال در گوگل کلمات زیر را سرچ کنین و سایت مرجع را پیدا کنید.

 • ساندویچ پانل مشهد
 • ساندویچ پانل شیراز
 • ساندویچ پانل تبریز
 • ساندویچ پانل اصفهان
 • ساندویچ پانل کرج
 • ساندویچ پانل اهواز
 • ساندویچ پانل یزد
 • ساندویچ پانل تهران
 • ساندویچ پانل بندر عباس
 • و ...

رنگ لوگو این برند نارنجی است و بارون اسم گروه کارخانه جات این شرکت است.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل دست دوم چقدر است؟

هزینه های ساندویچ پانل های دست دوم براساس قیمتی که فروشنده روی آنها می گذارد و قدرت چانه زنی شما متفاوت هست. ولی اصولا هزینه های خرید پانل های دست دوم حدود 30 درصد تا 60 درصد هزینه پانل نو است.

قیمت انواع ساندویچ پانل دست دوم نیز بسته به اینکه فروشنده چقدر پول لازم دارد و این ساندویچ پانل ها چقدر ارزش خرید دارد می تواند متفاوت باشد ولی خوبی ساندویچ پانل ها به نسبت هزینه های مصالح سنتی مثل آجر و سیمان که همش به نخاله تبدیل می شود خیلی به صرفه تر است.

بهترین روش برای داشتن یک لیست قیمت ساندویچ پانل به روز چیست؟

بهترین روش اطلاع از قیمت های ساندوچ پانل تماس با واحد فروش است. ۰۰ ۸۸ ۲۲ ۳۶ ۰۵۱

تکنولوژی تولید ساندویچ پانل در هزینه نهایی موثر است؟ بله. بهترین تکنولوژی بهترین ساندویچ پانل را تولید می کند پس هزینه های میلوین دلاری خط تولید نیز می تواند روی قیمت نهایی محصول موثر باشد.

ساندویچ پانل بهترین پوشش سقف سوله ,ساندویچ پانل ,پانل سقفی و دیواری – کافی است برای خرید با شماره های بارون تماس بگیرید.

 • واحد نمونه صنعت استان از ۹۳ تا ۱۴۰۰
 • واحد نمونه صنعت کشور ۹۵
 • صادر کننده نمونه ۹۶، ۹۷ و ۱۴۰۱
 • واحد نمونه استاندارد و کیفیت ۹۷
 • واحد نمونه استاندارد ۹۸ تا ۱۴۰۰
 • گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان ۹۲ – ۹۴ – ۹۵این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits