دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
تیپ جوان پسند، مونیکا بلوچی ۵۸ ساله با جواهرات خاص!
12
فتوشات های جدید مونیکا بلوچی ۵۸ ساله برای مجله cate magazine توجه مخاطبان را جلب کرد.

مونیکا بلوچی که بخاطر چهره طبیعی و زیبایش همیشه در مرکز توجه ها قرار دارد این بار با تصاویر جدیدش برای مجله توجه ها را به خود جلب کرده است.

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیایی

در این تصاویر اصلا قابل باور نیست که او ۵۸ ساله است تصاویر او با جواهرات زیبایش بسیار چشم نواز است و با استقبال خوبی از سمت طرفدارانش روبرو شده است.

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیایی

بلوچی برای کمک هزینهٔ تحصیل به صورت آزاد پیشهٔ مانکنی را شروع کرد و پس از مدتی در سال ۱۹۸۸ دانشکده حقوق را رها کرد تا تمام وقت به این کار بپردازد و برای این کار به یکی از مراکز مد اروپا، میلان، رفت و در آنجا با مدیریت مدل الایت قرارداد امضا نمود. در سال ۱۹۸۹ او به عنوان یک مدل برجسته در پاریس و نیویورک شناخته می‌شد و با شرکت‌ها مطرحی همچون دولچه و گابانا و ال قرارداد داشت.

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیایی

در سال ۲۰۰۳ او با مجله ماکسیم همکاری می‌کرد. مجله سلامت مردان او را در رتبه‌بندی «۱۰۰ زن جذاب تاریخ» در رتبه ۲۱ قرار داد. مجله اسکمن نیز او را جذاب‌ترین زن سال ۲۰۰۲ نامید.طبق نظر دو روزنامه کشوری در ایتالیا، او نماد جذابیت این کشور است.

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیایی

در سال ۲۰۱۲ او به چهره جدید دولچه و گابانا مبدل شد. او همچنین با چند شرکت در زمینه مد در لندن، میلان و نیویورک قرارداد همکاری امضا کرد. در بهار ۲۰۱۹ او در هفته مد میلان در یکی از نمایش‌های مد دولچه و گابانا همراه با دیگر مدل‌های دهه ۹۰ میلادی، کسانی همچون ایزابلا روسلینی، اوا هرزیگووا و هلنا کریستنسن، حاضر شد و مدتی در کانون توجهات مد قرار داشت.

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیایی

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیایی

 مونیکا بلوچی/بازیگر زن ایتالیاییاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (12 رای)  


۲ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

رضا | ۳ ماه پیش
این همه زیبایی در سن 57 سالگی
0
2
رضا | ۳ ماه پیش
این همه زیبایی تو سن 57 سالگی
0
1
hits