مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
فیلم های قدیمی پارسا پیروزفر و همسر سابقش که تابحال ندیده اید !!
33
فیلم های قدیمی پارسا پیروز فر و زوج هنری جذابش را ببینید .

بهمن خان سریال یاغی نه تنها با نیکی کریمی بازیگر نقش شیما در یاغی به کارگردانی محمد کارت همبازی شده است، بلکه این زوج فیلم های دیگری را با هم ساخته اند.

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقش

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقش

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقش

پارسا پیروزفر بعد از نقش آفرینی در سریال یاغی حسابی به شهرت خود افزود حال فیلم های قدیمی او با بازی شیما بازیگر نقش همسر اولش در یاغی را ببینید .

زندگی جای دیگریست

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان، پدرام کریمی و منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده محصول سال ۱۳۹۲ است.

خلاصه ی داستان: داوود بقایی، دکتر اورژانس، مطلع می شود که مبتلا به تومور مغزی ست و چند صباحی بیشتر زنده نخواهد ماند. او البته مشکلات دیگری هم دارد، همسر قبلی اش، شهرزاد، برای کمک گرفتن از او برای آزادی شوهرِ جدیدش علی، نزد او می آید، از سوی دیگر، پسرش پویا، مشکلات دوران بلوغ را از سر می گذراند و در عین حال، زنی که به شکل موقت به صیغه ی او در آمده و بچه هایش را تر و خشک می کند، مدعی می شود که حامله است …

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقش

دختران انتظار

دختران انتظار فیلمی به کارگردانی رحمان رضایی، نویسندگی محمدهادی کریمی و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان و رحمان رضایی ساخته سال ۱۳۷۸ است که در سال ۱۳۷۹ بر روی پرده سینما رفت.

سعید مسرور دانشجوی رشته پزشکی برای پرداخت قرض خود به آقای سام ناچار می‌شود برای گرفتن وام، با دختر دانشجویی به نام روشنک ازدواج صوری انجام دهد تا بتواند از وام ازدواج بهره‌مند شود. از طرفی دیگر شراره دختر آقای سام به سعید علاقمند شده و......

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (33 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است